Reklama

Uczniowie ze szkoły w Woli Książęcej przygotowali najlepszą sztukę teatralną [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Woli Książęcej zajęli pierwsze miejsce w konkursie sztuk teatralno-profilaktycznych pt. „Wpływ izolacji związanej z wirusem COVID-19 na wzrost uzależnienia od alkoholu, narkotyków, interentu itp.”

Reklama

Powoli dobiega końca drugi rok walki z pandemią, która zmieniła nasze życie. W związku z tym wprowadzono szereg obostrzeń. Część z nas doświadczyła izolacji.  Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kotlinie zorganizowała Dzień Profilaktyki, podczas którego podsumowano Gminny Konkurs Sztuk Teatralno-Profilaktycznych pt. „Wpływ izolacji związanej z wirusem COVID-19 na wzrost uzależnienia od alkoholu, narkotyków, interentu itp.” oraz Gminny Konkurs Plastyczny pt.” Negatywne skutki picia alkoholu”.

Uczniowie ze szkoły w Woli Książęcej przygotowali najlepszą sztukę teatralną   

    
Celem konkursów było propagowanie życia bez alkoholu, ukazywanie negatywnych skutków spożywania alkoholu i narkotyków, uzależnienia od Internetu, a także promowanie profilaktyki uzależnień wśród młodzieży. Uczniowie mogli wysłuchać prelekcji na temat szkodliwości spożywania alkoholu, narkotyków, a także uzależnienia od alkoholu.  Pogadankę przeprowadziła asp. Karina Migalska-Cepa z KPP w Jarocinie.W tym dniu rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny pt.” Negatywne skutki picia alkoholu”, który kierowany był do uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI.


Uczniowie ze szkoły w Woli Książęcej przygotowali najlepszą sztukę teatralną       


Wszyscy zebrani mieli okazję zobaczyć spektakle przygotowane przez uczniów pt. „Wpływ izolacji związanej z wirusem COVID-19 na wzrost uzależnienia od alkoholu, narkotyków, interentu itp.”. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Książęcej, a drugie SP Sławoszew. Uczestnicy otrzymali w nagrodę słuchawki bezprzewodowe oraz zegarki smart watch. Z kolei do szkół trafiły drukarka oraz laminator.  
 Nagrody wręczyli wójt Kotlina Mirosław Paterczyk, przewodniczący rady Czesław Moch oraz przedstawiciele policji i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.  


Wyniki konkursu: „Negatywne skutki picia alkoholu”
I. Katarzyna Michalak - SP Sławoszew (zestaw plastyczny + gra planszowa)
II. Zofia Śliwińska - SP Kotlin (zestaw plastyczny + gra planszowa)
III. Julia Szpera - SP Wola Książęca (zestaw plastyczny + gra planszowa)
wyróżnienie Kaja Styś - SP Kotlin (zestaw plastyczny + gra planszowa)
wyróżnienie Tobiasz Dorsz - SP Sławoszew (zestaw plastyczny + gra planszowa)

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy