Reklama

Szukasz cudzoziemców do pracy - podpowiedzą ci, jak ich zatrudnić

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Szukasz cudzoziemców do pracy - podpowiedzą ci, jak ich zatrudnić - Zdjęcie główne

Szukasz cudzoziemców do pracy - podpowiedzą ci, jak ich zatrudnić | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydział Spraw Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu zaprasza pracodawców do skorzystania z konsultacji między innymi na temat procedury uzyskiwania zezwoleń na pracę dla cudzoziemców.

Reklama

 

W naszym kraju pracuje coraz więcej obcokrajowców. Ich dokładną liczbę trudno ustalić, ponieważ panuje dość duża rotacja - jedni wyjeżdżają, inni przyjeżdżają, co wiąże się między innymi z pozwoleniami na pracę.To nie tylko przybysze z za wschodniej granicy. Są także obywatele znacznie bardziej oddalonych od naszego kraju państw - Włosi, Argentyńczycy, Turcy, Wietnamczycy czy Chińczycy.  W związku z dużymi trudnościami w pozyskaniu solidnych pracowników na krajowym rynku pracy, coraz więcej pracodawców decyduje się na zatrudnienie obcokrajowców.  

 

 


Podpowiedzą, jak uzyskać pozwoleń na pracę dla obcokrajowców


Idąc naprzeciw temu zapotrzebowaniu Wydział Spraw Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu ma propozycje dla pracodawców.Po pierwsze do skorzystania z konsultacji indywidualnych online na temat procedury uzyskiwania zezwoleń na pracę dla cudzoziemców.I po drugie do spotkań informacyjnych online dedykowanych dla pracodawców w zakresie zatrudniania cudzoziemców posiadających lub starających się o zezwolenia na pobyt czasowy i pracę.

 

 


Jak uzyskać pozwoleń na pracę dla obcokrajowców - zgłoś się na konsultacje


Zainteresowani uczestnictwem w tych formach konsultacji powinni przesyłać zgłoszenie na dedykowane adresy e-mail podane na stronie #WSC.Po zgłoszeniu chęci udziału pracodawcom zostanie przekazany termin spotkania. Kontakt e-mailowy pozwoli na ustalenie kalendarza spotkań i ścisłą współpracę z uczestnikami. Więcej informacji można znaleźć na: www.migrant.poznan.uw.gov.pl

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy