Reklama

Szukasz cudzoziemców do pracy - podpowiedzą ci, jak ich zatrudnić

Opublikowano: śr, 24 lut 2021 14:22
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Szukasz cudzoziemców do pracy - podpowiedzą ci, jak ich zatrudnić - Zdjęcie główne

Szukasz cudzoziemców do pracy - podpowiedzą ci, jak ich zatrudnić | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydział Spraw Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu zaprasza pracodawców do skorzystania z konsultacji między innymi na temat procedury uzyskiwania zezwoleń na pracę dla cudzoziemców.

Reklama

 

W naszym kraju pracuje coraz więcej obcokrajowców. Ich dokładną liczbę trudno ustalić, ponieważ panuje dość duża rotacja - jedni wyjeżdżają, inni przyjeżdżają, co wiąże się między innymi z pozwoleniami na pracę.To nie tylko przybysze z za wschodniej granicy. Są także obywatele znacznie bardziej oddalonych od naszego kraju państw - Włosi, Argentyńczycy, Turcy, Wietnamczycy czy Chińczycy.  W związku z dużymi trudnościami w pozyskaniu solidnych pracowników na krajowym rynku pracy, coraz więcej pracodawców decyduje się na zatrudnienie obcokrajowców.  

 

Trudna praca jarocińskiego sanepidu w dobie pandemii koronawirusa

 


Podpowiedzą, jak uzyskać pozwoleń na pracę dla obcokrajowców


Idąc naprzeciw temu zapotrzebowaniu Wydział Spraw Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu ma propozycje dla pracodawców.Po pierwsze do skorzystania z konsultacji indywidualnych online na temat procedury uzyskiwania zezwoleń na pracę dla cudzoziemców.I po drugie do spotkań informacyjnych online dedykowanych dla pracodawców w zakresie zatrudniania cudzoziemców posiadających lub starających się o zezwolenia na pobyt czasowy i pracę.

 

Praca na kwarantannie. Co i kiedy nam przysługuje?

 


Jak uzyskać pozwoleń na pracę dla obcokrajowców - zgłoś się na konsultacje


Zainteresowani uczestnictwem w tych formach konsultacji powinni przesyłać zgłoszenie na dedykowane adresy e-mail podane na stronie #WSC.Po zgłoszeniu chęci udziału pracodawcom zostanie przekazany termin spotkania. Kontakt e-mailowy pozwoli na ustalenie kalendarza spotkań i ścisłą współpracę z uczestnikami. Więcej informacji można znaleźć na: www.migrant.poznan.uw.gov.pl

 

 

Gazeta Jarocińska - nowe wydanie. Zobacz, co przeczytasz w nowym numerze

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.