Reklama

Starosta ogłasza „Konkurs na najpiękniejszy ogród i działkę ROD powiatu jarocińskiego”

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Starosta ogłasza „Konkurs na najpiękniejszy ogród i działkę ROD powiatu jarocińskiego” - Zdjęcie główne

Starosta ogłasza „Konkurs na najpiękniejszy ogród i działkę ROD powiatu jarocińskiego” | foto Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta ogłasza „Konkurs na najpiękniejszy ogród i działkę ROD powiatu jarocińskiego”.

Reklama

To nie lada gratka dla działkowców, dla których ich ogrody i działki są niezwykle ważne. Dbają o nie, chwalą się osiągnieciami w uprawach i nierzadko po cichu rywalizują ze sobą w tym zakresie.

Trzeba przyznać, że niektóre ogrody działkowe to prawdziwe „perełki”, które stają się oazą i wytchnieniem dla osób na co dzień mieszkających w blokach, szczególnie tych, którzy są już na emeryturze i cały swój wolny czas poświęcają na pielęgnowanie działki.

Starosta ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród działkowy powiatu jarocińskiego

Teraz właściciele tych ogrodów mogą je zgłosić do „Konkursu na najpiękniejszy ogród i działkę ROD powiatu jarocińskiego”.  Rywalizację ogłasza starosta jarociński.

Lidia Czechak dokona wyboru najpiękniejszych miejsc na działkach - nie tylko w Jarocinie, ale na terenie całego powiatu - razem z członkami komisji konkursowej: Katarzyną Szymkowiak, Kingą Latecką, Ewą Kosowicz - Nelke i Szymonem Bizanem. 

Zasady zgłoszeń do konkurs na najpiękniejszy ogród działkowy powiatu jarocińskiego

Zgłoszenia może dokonać właściciel lub użytkownik na podstawie karty zgłoszeniowej wraz z oświadczeniem, że udostępni swój ogród lub działkę ROD do obejrzenia przez komisję konkursową.

Do zgłoszenia należy dołączyć od 5 do 10 fotografii ogrodu lub działki ROD, wykonanych w technice cyfrowej.

Zgłoszenia należy składać elektronicznie na adres: starostwo@powiat-jarocinski.pl lub osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jarocinie (al.. Niepodległości 10-12, pokój nr 11).

Można ich dokonywać do środy - 31 sierpnia. Natomiast rozstrzygnięcie konkursu połączone z wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się w piątek - 16 września.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy