Reklama

Starosta jarociński zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie na świąteczną potrawę

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta jarociński Lidia Czechak zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu do udziału w konkursie na świąteczną potrawę. Nagrody czekają.

Reklama

Starosta Lidia Czechak zachęca wszystkie członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu jarocińskiego do udziału w konkursie na świąteczną potrawę - „Wielkopolskie Smaki Wigilijne”.

„Zachęcam do udziału, będą nagrody a przepis znajdzie się w naszym powiatowym informatorze” - pisze w mediach społecznościowych Lidia Czechak.

Kto może wziąć udział w konkursie „Wielkopolskie Smaki Wigilijne”?

Uczestnikami konkursu mogą być Koła Gospodyń Wiejskich mające swoją siedzibę i prowadzące działalność na terenie powiatu jarocińskiego.

Mogą one składać wypełnioną kartę zgłoszeniową z załącznikami, które są dostępne na stronie powiatu jarocińskiego. Tam też znajduje się regulaminem konkursu. Nabór trwa do piątku - 9 grudnia.

WAŻNE: Każde Koło Gospodyń Wiejskich zgłasza 3 potrawy.

Potrawy konkursowe należy dostarczyć do jarocińskiego starostwa

Uczestnicy konkursu zobowiązani są dostarczyć zgłoszone w karcie i przygotowane potrawy do siedziby Starostwa Powiatowego w Jarocinie w czwartek - 22 grudnia, do godziny 11.00.

Zwycięzcą konkursu w każdej z trzech kategorii zostanie jedno KGW, które uzyska największą liczbę punktów.

„Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i zachęcamy do udziału!” - piszą organizatorzy.  

CZYTAJ TAKŻE

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy