Reklama

Referendyści do burmistrza: Nie jesteśmy szczurami. Żądamy inwestora i uczciwości

Opublikowano:
Autor:

Referendyści do burmistrza: Nie jesteśmy szczurami. Żądamy inwestora i uczciwości  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Referendum Jarocin 2015. Komitet Referendalny otworzył biuro przy ul. Dąbrowskiego 1 w Jarocinie. - Wynajęliśmy to pomieszczenie po to, aby mieć możliwość spotkania się z wszystkimi mieszkańcami naszej gminy, ponieważ burmistrz Adam Pawlicki nie zgodził się, aby wynająć nam sale gminne na takie spotkania, dlatego zapraszamy wszystkich tutaj, aby mogli dowiedzieć się więcej o naszej inicjatywie - powiedziała na inaugurację biura Anna Iwicka, pełnomocnik KR.

Czego domagają się członkowie komitetu, którzy doprowadzili do referendum w sprawie odwołania burmistrza i Rady Miejskiej w Jarocinie, które odbędzie się 29 listopada?

- Panie burmistrzu nie jesteśmy szczurami, jesteśmy mieszkańcami gminy Jarocin. Nie życzymy sobie żółtych papierów za to, że składamy skargi na urzędników, bądź na pana. Żądamy inwestora, żądamy miejsc pracy, żądamy uczciwości jeżeli chodzi o wydawanie naszych publicznych pieniędzy - powiedział Adam Zaworski. - Nie chcemy brać na siebie 107 milionów  kredytu. Chcemy jasnej deklaracji, co dalej z naszą oświatą, naszymi dziećmi i rodzinami. Nie chcemy, żeby mieszkańcy bali się pana, czy kogokolwiek innego w tym mieście, jeżeli chodzi o wypowiadanie swojego zdania.

Co jeszcze postulują? Zobacz WIDEO      

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE