Reklama

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego w trybie nadzwyczajnym. Co w programie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał biura rady

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego w trybie nadzwyczajnym. Co w programie?  - Zdjęcie główne

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego w trybie nadzwyczajnym. Co w programie? | foto Materiał biura rady

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego w trybie nadzwyczajnym. Co w programie?

Reklama

Radni powiatu jarocińskiego rzadko obradują w trybie nadzwyczajnym. Zostają zwołani do starostwa tylko w specjalnych okolicznościach.

Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. Ważne zmiany finansowe

Takie zaszły właśnie teraz. Powita otrzymał dofinansowanie do budowy kolejnych bezpiecznych przejść dla pieszych. Pieniądze na ten cel trzeba wprowadzić do budżetu.

Poza tym samorząd zdecydował się na udzielenie pożyczki Szpitalowi Powiatowemu w Jarocinie w wysokości 1 mln 800 tys. zł na spłatę zobowiązań lecznicy.

W porządku obrad znalazły się dwa projekty uchwał - zmieniający uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2021 - 2030 oraz w sprawie zmian w tegorocznym budżecie powiatu.

Poza tym przewodniczący rady Jan Szczerbań przewidział w programie interpelacje i zapytania radnych, wnioski i oświadczenia oraz wolne głosy, wnioski i komunikaty.

Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego za pośrednictwem łączy internetowych

Radni powiatu jarocińskiego zbiorą się w środę - 20 października, początek posiedzenia o godzinie 15.00. Będą obradować zdalnie, za pośrednictwem łączy internetowych.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy