Reklama

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie szesnaście punktów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Materiał Biura Rady Powiatu Jarocińskiego

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie szesnaście punktów - Zdjęcie główne

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie szesnaście punktów | foto Fot. Materiał Biura Rady Powiatu Jarocińskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie szesnaście punktów.

Reklama

Przewodniczący Jan Szczerbań [o zaskakującej sytuacji z udziałem Jan Szczerbania przeczytasz TUTAJ] zwołał kolejne posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie znalazło się szesnaście punktów, między innymi trzy sprawozdania.

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego ze sprawozdaniami 

Radni wysłuchają relacji z działalności zarządu powiatu po ostatniej sesji oraz przewodniczącego rady w tym samym okresie.

Przedstawione zostanie im także sprawozdanie z realizacji „Programu Współpracy Powiatu Jarocińskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego” w 2021 roku.

W czasie posiedzenia mowa będzie również o działalności i funkcjonowaniu Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie za 2021 rok i I półrocze 2022 roku oraz o realizacji zadań przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie za 2021 rok [oferty pracy z jarocińskiego PUP-u - zobacz TUTAJ] 

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie cztery uchwały

Radni rozpatrzą cztery projekty uchwał. Jedna z nich dotyczy udzielenia Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Małgorzaty w Cielczy dotacji z budżetu powiatu w wysokości 50 tys. zł na prace konserwatorskie kościoła wpisanego do rejestru zabytków.

Tradycyjnie już w programie znalazły się uchwały dotyczące powiatowych finansów. Radni przegłosują wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego oraz zmiany w tegorocznym budżecie powiatu i Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2022 - 2030.

Na koniec program przewiduje między innymi interpelacje i zapytania, wnioski i oświadczenia oraz wolne głosy.

Rada Powiatu Jarocińskiego spotyka się na LV sesji dzisiaj - 30 maja, początek o godzinie 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy