Reklama

OSP Boguszyn z nowym sprzętem

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakupy wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej im. ppłk. Ludwika Sczanieckiego w Boguszynie z udziałem środków WFOŚiGW w Poznaniu oraz NFOŚiGW.

Reklama

Ochotnicza Straż Pożarna im. ppłk. Ludwika Sczanieckiego w Boguszynie wzbogaciła się o
  • jeden aparat powietrzny nadciśnieniowy wraz z butlą,
  • dwie butle do aparatu powietrznego,
  • jedno ubranie specjalne,
  • cztery latarki kątowe
  • jedną pompę pływającą.
Zakupiony sprzęt poprawi zdolności operacyjne jednostki podczas prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zagrożeń.
 
Ogólny koszt realizacji przedsięwzięcia to 21.153,54 zł (w tym: 19.000,00 zł - dofinansowanie z WFOŚiGW, NFOŚiGW; 2.153,54 zł - środki własne OSP).

Wnioski

Starania o środki z „Ogólnopolskiego program finansowania służb ratowniczych w 2021 Część 2” dla jednostek OSP z gminy Nowe Miasto poczyniono już w maju. Złożono łącznie pięć wniosków, po jednym dla każdej z OSP, przeszły one pozytywną wstępną weryfikację. Wniosek OSP w Nowym Mieście nad Wartą zakwalifikował się do otrzymania środków na realizację przedsięwzięcia z listy podstawowej, z listy rezerwowej taką kwalifikację otrzymał wniosek Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna im. ppłk. Ludwika Sczanieckiego w Boguszynie.
 
Realizację zadania od strony merytorycznej wspierał Urząd Gminy w Nowym Mieście nad Wartą.
Przedsięwzięcie „Zakup wyposażenia dla Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna im. ppłk. Ludwika Sczanieckiego w Boguszynie” zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu z udziałem środków Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
 
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy