Reklama

Wyniki 25. Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Nowym Mieście

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 25. Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście został zakończony. Mamy wyniki.

Reklama

Głównym celem festiwalu jest przede wszystkim popularyzacja piosenki dziecięcej i kształcenia muzycznego dzieci. Dodatkowo organizatorom zależy na wymianie pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród dzieci. Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej kolejny raz rusza w Nowym Mieście. Niestety w tym roku, w związku z dużą ilością dzieci z gminy przebywających na kwarantannie, festiwal musi odbyć się zdalnie.

- W związku pogarszającą się codziennie sytuacją w naszych szkołach, wzrastającą liczbą zachorowań oraz zwiększającą się ilością dzieci przebywających na kwarantannach podjęliśmy trudną ale słuszną decyzję. Pomimo pełnego przygotowania do "normalnej edycji" mając na względzie zdrowie nas wszystkich Festiwal odbędzie się on-line! - pisali organizatorzy.

Kto mógł wziąć udział?

Soliści z terenu gminy Nowe Miasto nad Wartą. Podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe: klasy 1-4 i klasy 5-8.

Kiedy odbył się festiwal?

Wideo z wykonywaną piosenką należało dostarczyć do 7 grudnia. Do 9 grudnia wszystkie zgłoszone klipy zostały zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście.

Wyniki festiwalu

13 grudnia jury oceniło występy uczestników zgłoszonych do tegorocznego festiwalu. Na wspólnym posiedzeniu uzgodniono werdykt. Festiwal online, to trudne zadanie dla wykonawcy, dlatego też jury postanowiło wyróżnić wszystkich zgłoszonym do konkursu. Udział w konkursie wzięło łącznie 14 wykonawców.

Wszystkich uczestników prosi się o przybycie do Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście nad Wartą w czwartek, 16 grudnia na godz. 16.00 na wręczenie dyplomów, upominków i nagród.

Dokładne wyniki tegorocznej oraz wszystkich poprzednich edycji festiwalu można znaleźć w galerii. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Grupa wiekowa klasy 1-4

  • I miejsce Amelia Przywarty
  • II miejsce Karolina Dropek
  • III miejsce Kornelia Baranowska i Alan Gwizdek

Grupa wiekowa klasy 5-8

  • I miejsce Aleksandra Kaczmarek
  • II miejsce Magdalena Grzegorz i Stanisław Borkowski
  • III miejsce Wojciech Piasecki

Posłuchaj zgłoszeń do konkursu

Julia Szymańska "Szampan"

Karolina Dropek "Bal moich lalek"

Dorota Kasprzak "Podarunki z nieba"

Kornelia Baranowska "Moja fantazja"

Magdalena Grzegorz "Sztorm"

Wojciesz Piasecki "Do słońca leć"

Alan Gwizdek "Ostatni raz"

Stanisław Borkowski "Złoto"

Karolina Łącka "Skarb"

Antonina Cieślak "Pachnie świętami"

Amelia Przywarty "Kiedy babcia była mała"

Aleksanda Kaczmarek "Małe rzeczy"

Malwina Rybczyńska "Melodia"

Vanessa Gwizek "Online"

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy