Reklama

Nowe stawki podatku od nieruchomości na sesji Rady Miejskiej w Jarocinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiał biura rady

Nowe stawki podatku od nieruchomości na sesji Rady Miejskiej w Jarocinie  - Zdjęcie główne

Nowe stawki podatku od nieruchomości na sesji Rady Miejskiej w Jarocinie | foto Materiał biura rady

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowe stawki podatku od nieruchomości na sesji Rady Miejskiej w Jarocinie.

Reklama

Sesja Rady Miejskiej w Jarocinie. Nowe stawki podatku od nieruchomości

Dlatego pod obrady rady miejskiej poddana zostanie uchwała w sprawie nowych stawek tego podatku.

W uzasadnieniu propozycji powołano się na ustaloną przez ministerstwo finansów maksymalną wysokość stawek podatkowych oraz na ogłoszony przez GUS wskaźnik cen towarów i usług w pierwszym kwartale 2021 r.

Sesja Rady Miejskiej w Jarocinie. Porozumienie z trzema gminami

W programie znalazły się również projekty uchwał w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Jarocin na lata 2021-2041 oraz w tegorocznym budżecie gminy Jarocin.

Radni przegłosują Program współpracy gminy Jarocin z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok.

Zajmą się także blokiem uchwał w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumień międzygminnych z gminami: Żerków, Koźmin Wlkp. i Pępowo w sprawie opieki nad bezpańskimi zwierzętami.  

Sesja Rady Miejskiej w Jarocinie. Obrady w trybie nadzwyczajnym

Rada Miejska w Jarocinie zbierze się na posiedzeniu w trybie nadzwyczajnym zwołanym na wniosek wiceburmistrza Bartosza Walczaka przez przewodniczącą Karolinę Wielińską - Kuś w środę - 24 listopada, początek o godzinie 15.00. Obrady odbędą się w trybie hybrydowym - online i w sali sesyjnej ratusza.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy