Reklama

Reklama

Mamy miejskiego ogrodnika i kierownika, który był prezesem

Opublikowano: śr, 18 mar 2020 16:18
Autor:

Mamy miejskiego ogrodnika i kierownika, który był prezesem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

W jarocińskim magistracie nie brakuje w ostatnim czasie ruchów kadrowych. Jedni odchodzą, inni podejmują pracę. Wybrano między innymi szefa referatu ochrony środowiska i miejskiego ogrodnika.

 

 

Najbardziej istotnym wydarzeniem ostatnich tygodni była rezygnacja ze stanowiska długoletniego zastępcy burmistrza Roberta Kaźmierczaka [więcej szczegółów TUTAJ].

 

 

Początkowo miał on zostać w urzędzie do końca maja. W ostatni poniedziałek jednak burmistrz wręczył mu odwołanie i zwolnił z obowiązku świadczenia pracy. Powodem miało być oświadczenie, które wydał Kaźmierczak, a w którym opisuje własne obserwacje stosunków panujących w magistracie [szczegóły TUTAJ].

 

 

To nie jedyna rezygnacja. Niepodziewanie z urzędu - po pięciu miesiącach pracy - odszedł też dyrektor wydziału planowania strategicznego - Łukasz Witczak [o tym więcej przeczytasz TUTAJ].

 

 

Konkurs na ostatnie stanowisko nie został jeszcze rozstrzygnięty. Natomiast o tym, kto będzie nowym wiceburmistrzem zdecyduje Adam Pawlicki.

 

 

Z urzędu nie tylko odchodzili pracownicy, powoływano też nowych. W Biuletynie Informacji Publicznej urzędu znajdują się informacje na temat dwóch rozstrzygniętych już konkursów.

 

 

[ważna zmiana dla tych, którzy chcą zlecić publikację ogłoszenia lub reklamy w Gazecie Jarocińskiej - szczegóły TUTAJ]

 

 

I tak wybrano kierownika referatu zieleni miejskiej, czyli miejskiego ogrodnika. Została nim Marzena Jankowska - Jeleniewska, która od kilku lat związana jest z jarocińskim magistratem, zajmowała się między innymi procesem rewitalizacji gminy Jarocin.

 

 

W drugim konkursie - na kierownika referatu ochrony środowiska wpłynęły wybrany został Przemysław Franczak z Mieszkowa, który do niedawana był prezesem spółki ZGO Nova [o rezygnacji ze stanowiska czytaj TUTAJ], a wcześniej powiatowym radnym.

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +2 / -0

  Piotrowicz

  Moje dwa komentarze zostały usunięte, mimo że nie zawierały wulgaryzmów. Były to moje opinie. Gj to dawna Trybuna Ludu, piszę to, co wygodne dla władzy. A może napiszą o historii Piotrowicza, o jego długach. Piotrowicz to zwykła marionetka.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  ccc

  Wydaje mi się, że pod tym postem było więcej komentarzy. Czyżby prawda została usunięta.

 • 2 lata temu | ocena +19 / -7

  Józek

  Wyrzucenie Kaźmierczaka z urzędu to na prawdę sytuacja na którą czekało 99% mieszkańców naszwj gminy

 • 2 lata temu | ocena +10 / -25

  Skazany

  Jeszcze brakuje mi kogoś do koordynacji ROZWOJU.

 • 2 lata temu | ocena +11 / -4

  czytelnik

  A co z konkursem na dyrektora trójki.Nie będzie Roberta?