Reklama

Konkurs fotograficzny "Kadr Powstania Wielkopolskiego"

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nowym Mieście pod patronatem Klubu regionalistyczno-krajoznawczego "Doliwa" ogłaszają konkurs fotograficzny pt. "Kadr Powstania Wielkopolskiego".

Reklama

Celem konkursu jest kształtowanie tożsamości narodowej i postawy patriotycznej, promocja regionu, kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim, promowanie społecznej aktywności mieszkańców wsi, zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności lokalnych zasobów historycznych oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych i medialnych.

Kto może wziąć udział?

Konkurs przeznaczony jest dla osób od 14 roku życia z terenu gminny Now Miasto nad Watrą. Uczestnikami mogą być osoby indywidualne, duety, rodziny, amatorzy i profesjonaliści.

Jakie jest zadanie konkursowe?

Uczestnicy mają za zadanie drogą mailową dostarczyć maksymalnie 2 zdjęcia miejsca związanego dla nich z historią Powstania Wielkopolskiego do 3 stycznia 2022 r. na adres [email protected]. Fotografie muszą być wykonane na terenie województwa Wielkopolskiego.

Praca konkursowa może pochodzić z dawnych zbiorów rodzinnych, jednak musi być ona w dobrym stanie technicznym.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 10.01.2022 r., informacja pojawi się na stronie internetowej, Facebooku Biblioteki Publicznej Gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz Gminnego Ośrodka Kultury. Jury nagrodzi 5 najlepszych prac.

Regulamin konkursu można znaleźć w galerii lub na stronie GOK Nowe Miasto.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy