Reklama

Rozdanie nagród laureatom Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Nowym Mieście

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek, 16 grudnia, odbyło się wręczenie nagród laureatom 25. Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście.

Wyniki festiwalu

13 grudnia jury oceniło występy uczestników zgłoszonych do tegorocznego festiwalu. Na wspólnym posiedzeniu uzgodniono werdykt. Festiwal online, to trudne zadanie dla wykonawcy, dlatego też jury postanowiło wyróżnić wszystkich zgłoszonym do konkursu. Udział w konkursie wzięło łącznie 14 wykonawców.

"Dziękujemy wszystkim wykonawcom za udział w festiwalu online, ich rodzicom za pomoc w nagraniu piosenek, dziękujemy jury za owocne obrady, dziekujemy Gazecie Jarocińskiej za objęcie patronatem jak corocznie naszego Festiwalu i ufundowanie "nagrody publiczności". Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu online na najlepsze, najmilsze wykonanie piosenki. Poniżej galeria zdjęć z wręczenia nagród. Laureatom gratulujemy" - mowią organizatorzy.

Dokładne wyniki tegorocznej oraz wszystkich poprzednich edycji festiwalu można znaleźć w galerii. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Grupa wiekowa klasy 1-4

  • I miejsce Amelia Przywarty
  • II miejsce Karolina Dropek
  • III miejsce Kornelia Baranowska i Alan Gwizdek

Grupa wiekowa klasy 5-8

  • I miejsce Aleksandra Kaczmarek
  • II miejsce Magdalena Grzegorz i Stanisław Borkowski
  • III miejsce Wojciech Piasecki

Nagrodę publiczności ufundowaną przez Gazetę Jarocińską otrzymała Aleksandra Kaczmarek.

Wszyscy uczestnicy w czwartek 16 grudnia przybyli do Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście nad Wartą. Dyplomy i upominki wręczal dyrektor GOK Nowe Miasto Maciej Kuderczak oraz redaktor naczelny Gazety Jarocińskiej Bartosz Nawrocki.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy