Reklama

Kilka rodzin jednego z bloków w Jarocinie nie ma zimnej wody

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kilka rodzin jednego z bloków w Jarocinie nie ma zimnej wody - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już drugi dzień kilka rodzin bloku nr 11 na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Jarocinie nie ma zimnej wody. Są zdenerwowani, bo we wtorek po południu usłyszeli, że awaria zostanie usunięta dopiero w czwartek - 22 grudnia.

Reklama

W redakcji portalu jarocinska.pl interweniowali lokatorzy jednego z bloków na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Jarocinie.    

Mieszkańcy kilku mieszkań w bloku nie mają zimnej wody  

- Wczoraj przed godziną 7.00 zauważyłem, że cieknie woda z głównego pionu w łazience. Zgłosiliśmy to do spółdzielni mieszkaniowej. Przejechali po 40 minutach i zakręcono nam wodę, i tak czekamy. W mieszkaniu, gdzie wykryto usterkę nie ma lokatora, bo przebywa w szpitalu. Po godzinie 15.00 przyjechał ktoś z rodziny i otworzył mieszkanie - relacjonuje jeden z lokatorów.

  Podaje, że usterki nie usunięto. 

 - Zadzwoniłem do firmy, która na zlecenie spółdzielni serwisuje sieć, to powiedzieli, że skoro nie ma zimnej wody, to możemy zmywać ręcznie, a toaletę należy spłukać wodą z wiadra - relacjonuje zdenerwowany lokator. Miał usłyszeć, że usterka zostanie usunięta dopiero w czwartek.

Spółdzielnia mieszkaniowa w Jarocinie nie ma dostępu do lokali

Sytuacja dotyczy sześciu rodzin. Lokatorzy nie rozumieją, dlaczego tyle czasu potrzeba na usunięcie prostej awarii. 

- Przed świętami każdy chce zrobić pranie, ostatnie porządki, a tutaj nie ma zimnej wody - denerwuje się mieszkaniec Jarocina.                    

 Sytuacja jest znana prezesowi jarocińskiej spółdzielni mieszkaniowej. Potwierdza, że jeden pion mieszkań nie ma zimnej wody. 

-  Aby usunąć awarię, jest potrzebny dostęp do jednego z lokali. Administrator dotarł do rodziny lokatora, która mieszka w Zagórowie. Ta osoba przyjechała po godzinie 15.00. Niestety nie mogła zostać dłużej - wyjaśnia Paweł Niewiadomski, prezes jarocińskiej spółdzielni mieszkaniowej.

Kiedy awaria zostanie usunięta?  

Prace związane z usunięciem awarii zaplanowano więc na jutro, 22 grudnia, od rana. 

Nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Nie włamiemy się do mieszkania - rozkłada ręce Paweł Niewiadomski. - Rozumiem, że lokatorzy są zdenerwowani. Jednak nic więcej nie możemy zrobić. Każdą awarię staramy się usunąć „od ręki”. Zdarzało się, że prace wykonywaliśmy nawet w nocy - dopowiada prezes spółdzielni.
                     
                             

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 


                  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy