reklama

Jarocińska policja zakończyła śledztwa w sprawie dwóch śmiertelnych postrzeleń

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jarocińska policja zakończyła śledztwa w sprawie dwóch śmiertelnych postrzeleń - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości26-latek z gminy Żerków i 43-latek z gminy Jarocin śmiertelnie się postrzelili. Policja w Jarocinie zakończyła śledztwo w sprawie tych tragicznych zdarzeń.
reklama

Pod koniec czerwca do tragicznego zdarzenia doszło w Ludwinowie (gm. Żerków). Na jednej z posesji  26-letni mężczyzna postrzelił się z broni myśliwskiej.

Dwóch mężczyzn śmiertelnie się postrzeliło w powiecie jarocińskim      

Strzał okazał się śmiertelny. 

- Obecnie trwa ustalanie czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy było to targnięcie się na życie – informowała wówczas asp. sztab. Agnieszka Zaworska z KPP w Jarocinie.

 

Niespełna miesiąc później do podobnego zdarzenia doszło w Prusach. 43-letni mężczyzna postrzelił się z broni palnej. Niestety nie udało się go uratować. Wstępnie śledczy zdarzenie zakwalifikowali jako samobójstwo. Nieżyjący mieszkaniec Prus posiadał pozwolenie na broń.         

reklama

 - Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny i zabezpieczono broń, przesłuchano świadków. Zabezpieczono również ciało celem lekarsko - sądowej sekcji zwłok. Na obecnym etapie nie zgromadzono materiału, który mógłby uprawdopodabniać udział osób w zdarzeniu osób trzecich - mówił prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Postrzelenia. Co ustalili śledczy?  

Policja i prokuratura w Jarocinie zakończyły śledztwa w sprawie obu zdarzeń.     

 - Oba postępowania zostały umorzone z powodu braku cech przestępstwa. W zdarzeniu nie było udziału osób trzecich. Te osoby przez nikogo nie zostały postrzelone i ich nikt do tego nie nakłaniał – mówi asp. sztab. Agnieszka Zworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

reklama

Gdzie szukać pomocy?[ZOBACZ TUTAJ]

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, zadzwoń na policję pod numer 112.
Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222.
Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą. 

reklama

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się


        

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama