Reklama

Jarocin. Tylko jedna firma zgłosiła się do ochrony parku i amfiteatru

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

Jarocin. Tylko jedna firma zgłosiła się do ochrony parku i amfiteatru - Zdjęcie główne

Jarocin. Tylko jedna firma zgłosiła się do ochrony parku i amfiteatru | foto Fot. Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarocin. Tylko jedna firma zgłosiła się do ochrony parku i amfiteatru.

Reklama

Park Radolińskich w Jarocinie przechodzi prawdziwą metamorfozę. Znaczna część projektowanych w ramach rewitalizacji prac została już zakończona. Mimo że teren jest monitorowany, ciągle zdarzają się przypadki wandalizmu.

Dlatego zdecydowano się na ochronę. Zajęła się nią jarocińska firma Tiger Security. Umowa skończyła się jednak 31 sierpnia.

Jarocin. Tylko jedna firma zgłosiła się do ochrony parku i amfiteatru - ta sama. która robiła to do tej pory

W tej sytuacji gmina ogłosiła przetarg na wyłonienie nowego podmiotu, który będzie pilnował porządku nie tylko w parku, ale i amfiteatrze. Oferty można było składać do czwartku - 9 września.

Na stronie internetowej gminy ukazała się już informacja z otwarcia ofert.

Okazuje się, że zgłosił się tylko jeden podmiot - Agencja Ochrony Osób i Mienia Tiger Security Zimny Norbert z Jarocina - ten sam, który robił to do tej pory.

Jarocin. Tylko jedna firma zgłosiła się do ochrony parku i amfiteatru. Chce to robić za niecałe 140 tys. zł

Ochrona ma polegać na kontrolnych objazdach i obchodach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu parku, który ma 27 hektarów oraz amfiteatru.

Jeśli oferta firmy Tiger Security zostanie zaakceptowana, umowa ma być podpisana do końca roku, a jej wartość to 139 tys. zł (gmina zakładała przeznaczyć na ten cel 140 tys. zł - przyp. zł).

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy