Reklama

Reklama

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował w Dąbrowie

Opublikowano: ndz, 11 kwi 2021 11:57
Autor: | Zdjęcie: A. Majewski

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował w Dąbrowie - Zdjęcie główne

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował w Dąbrowie | foto A. Majewski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował w Dąbrowie. „Ratownicy z nieba” przylecieli pomóc choremu mężczyźnie.

Reklama

Kolejne lądowanie helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na naszym terenie. Tym razem „ratownicy z nieba” przylecieli pomóc choremu w Dąbrowie.

Miejsce lądowania zabezpieczała Państwowa Straż Pożarna. Straż, jako pierwsza była na miejscu.

- Udzielaliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy choremu mężczyźnie - wyjaśnia dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował w Dąbrowie

Po przybyciu zespołu ratowników medycznych, to oni przejęli czynności przy potrzebującym pomocy mężczyźnie.

- Po przebadaniu przez lekarza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego pacjent pozostał na miejscu - informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował w Dąbrowie

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe coraz częściej wzywane jest do pomocy potrzebującym - chorym i poszkodowanym w wypadkach drogowych.

Jest ono dysponowane przede wszystkim w sytuacji, kiedy na pomoc nie może być wysłana tradycyjna karetka pogotowia na kołach.  

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 6 miesięcy temu | ocena +5 / -0

    jacekpl

    Takich lotów będzie trochę do czasu otworzenia POZ , i leczenia tym czym ma się zająć lekarz nie teleporada h t t p s :/ / ijirms.in/index.php/ijirms/article/view/1100 tłum (W rezultacie nasz wczesny schemat leczenia ambulatoryjnego wiązał się z szacowanym, odpowiednio, 87,6% i 74,9% zmniejszeniem liczby hospitalizacji i zgonów, p <0,0001.skorzystaliśmy z kalkulatora hospitalizacji Cleveland Clinic COVID-19 i na podstawie średniego wieku i chorób współistniejących oczekiwany wskaźnik hospitalizacji w obu okresach wyniósł 18,5%. Skumulowana śmiertelność wśród potwierdzonych i podejrzewanych COVID-19 w hrabstwach Collin, Dallas, Denton i Tarrant wynosiła 0,76, 1,04, 0,90 i 0,97. W rezultacie nasz wczesny schemat leczenia ambulatoryjnego wiązał się z szacowanym, odpowiednio, 87,6% i 74,9% zmniejszeniem liczby hospitalizacji i zgonów, p <0,0001.Wnioski: Wnioskujemy, że wczesna ambulatoryjna terapia wielolekowa wiąże się ze znacznym zmniejszeniem liczby hospitalizacji i zgonów w porównaniu do wskaźników dostępnych w społeczności. Pacjentom z grupy wysokiego ryzyka z COVID-19 należy zaproponować szybkie leczenie ambulatoryjne zamiast uważnej obserwacji i hospitalizacji na późnym etapie w celu terapii ratunkowej.) ps (dostaniesz zatrucia pokarmowego , TEST skieruje na leczenie respiratorem , z wynikiem negatywnym znajdziesz się w popielniku )