Reklama

Gmina Jarocin przekazała pieniądze dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Gmina Jarocin przekazała pieniądze dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych - Zdjęcie główne

Gmina Jarocin przekazała pieniądze dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Jarocin przekazała pieniądze dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Reklama

Ogrody działkowe w Jarocinie to nie tylko miejsce wypoczynku dla wielu rodzin, ale przede wszystkim - poza parkami i skwerami - zielone płuca miasta.

Gmina Jarocin przekazała 16 tys. zł Rodzinnym Ogrodom Działkowym

Tradycyjnie już gmina Jarocin przekazała dofinansowania dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych na ich modernizację i poprawę funkcjonalności.

W tym roku pieniądze z gminnego budżetu trafiły do trzech jarocińskich Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Łącznie to 16 tysięcy złotych.

Do których ogrodów działkowych trafiły pieniądze i co za nie zostanie zrobione?

Dzięki tym  dotacjom powiększone zostanie między innymi pomieszczenie magazynowe Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. W. Sikorskiego w Jarocinie. Na to przedsięwzięcie gmina przekazała 4,5 tysiąca złotych.

Kolejną część dotacji - blisko 5,8 tysiąca złotych, Rodzinny Ogród Działkowy im. A. Mickiewicza w Jarocinie przeznaczy na wymianę drzwi wejściowych do budynku świetlicy działkowej.

Pozostałe blisko 5,8 tysiąca złotych pochodzące z gminnego dofinansowania trafiło do działkowców z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Relaks” w Jarocinie, gdzie zmodernizowane zostaną sanitariaty i zbudowane szambo.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy