Reklama

Gmina Jarocin ogłosiła przetarg na działania informacyjne i promocyjne. Oferta za droga

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: A. Konieczna (archiwum)

Gmina Jarocin ogłosiła przetarg na działania informacyjne i promocyjne. Oferta za droga - Zdjęcie główne

Gmina Jarocin ogłosiła przetarg na działania informacyjne i promocyjne. Oferta za droga | foto A. Konieczna (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Jarocin ogłosiła przetarg na działania informacyjne i promujące. Jedyna złożona oferta przewyższa pulę środków zaplanowanych na ten cel przez samorząd.

Promocją gminy Jarocin oraz gminnych spółek komunalnych od kilku lat zajmuje się jarocińska agencja PR.MOTION. Ta firma była jedyną, która w tym roku złożyła ofertę w przetargu ogłoszonym przez jarociński magistrat. 

Oferta na usługi promocyjne gminy Jarocin za droga

Agencja PR.MOTION działa od prawie 7 lat. Została zarejestrowana w kwietniu 2016 r. pod adresem Cielcza, ul. Gajówka, tym samym, co Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji i gminna oczyszczalnia ścieków. Obecnie jej siedziba mieści się przy ul. Kościuszki w Jarocinie.

Składając ofertę w przetargu na działania informacyjne i promujące gminę Jarocin - agencja oszacowała swoje usługi, które miałaby świadczyć przez rok, na 1.299.440,88 zł. Dla zamawiającego - gminy Jarocin - to za dużo. Kwota, która jest zarezerwowana w budżecie na promocję to 1.045.500 zł.

W roku ubiegłym PR.MOTION działania informacyjne i promujące gminę wycenił na 774.620,79 zł.   

Gmina Jarocin ogłosiła drugi przetarg

Jako, że oferta przewyższa kwotę przewidzianą w budżecie, jarociński magistrat unieważnił przetarg i ogłosił nowy. Zainteresowane firmy mogą składać swoje propozycje do piątku - 10 lutego.

Czy tym razem zgłosi się więcej oferentów i wycena ich usług będzie bardziej zbliżona do kwoty, którą gmina chce przeznaczyć na promocję? O wynikach przetargu będziemy informować na bieżąco. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy