Będą wspominać druhnę Kingę W najbliższą środę (23 kwietnia) obchodzone jest liturgiczne wspomnienie św. Jerzego, który jest patronem m.in. harcerzy. W tym dniu podczas sumy odpustowej o godz. 18.30 członkowie jarocińskiego środowiska spod znaku szarej lilijki modlić się będą w intencji hm Kingi Urbaniak, (...)