Pędził ponad 120 km/h w środku miasta Policja była bezlitosna Była noc, kiedy policja dostała zgłoszenie o zagrożeniu, jakie stwarzał w centrum Jarocina pędzący z prędkością ponad 120 km/h kierowca. Teraz poniesie dotkliwe konsekwencje - nie tylko finansowe. (...)