Kryzys Jaroty? Trzecia porażka z rzędu!

Kryzys Jaroty? Trzecia porażka z rzędu! - Zdjęcie główne

Jarota przegrała wyjazdowy mecz z Olimpią Grudziądz 0:2. Bramki padały w trzynastych minutach pierwszej i drugiej połowy. Mecz szczególnie zapamięta Jacek Pacyński, który w 70. minucie zobaczył żółtą kartkę, a pół minuty później już od razu czerwoną. Mocno osłabiona kadra Jaroty ulegnie zatem kolejnemu uszczerbkowi. Jarocinianie przegrali w Grudziądzu trzeci mecz z rzędu.

Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 2:0 (1:0)
1:0 - 13' Krzysztof Rusinek
2:0 - 58' Marcin Kryszak

Składy:
Jarota Jarocin:
Szybiak - Oczkowski, Piróg, Garbarek, Śliwa, Idzikowski, Czabański (46. Łagiewka),Pacyński, Danielak (65. Majusiak), Bartoszak, Gościniak