Reklama

Zmarła Krystyna Walczak. Uczyła matematyki w Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Profil społecznościowy Liceum Ogólnokształcącego w Jarocin

Zmarła Krystyna Walczak. Uczyła matematyki w Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie - Zdjęcie główne

Zmarła Krystyna Walczak. Przez wiele lat uczyła matematyki w Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie | foto Profil społecznościowy Liceum Ogólnokształcącego w Jarocin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Odeszli Nie żyje Krystyna Walczak. Informację o śmierci wieloletniego pedagoga Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie opublikowało dzisiaj na swoim fanpage'u na facebooku. Pogrzeb odbędzie się w środę 12 maja.

Reklama

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci”... Tymi słowami naszej nobliski Wisławy Szymborskiej dyrekcja, pracownicy oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie żegnają Krystynę Walczak, która uczyła matematyki w latach 1971-1974 i 1986-1997.

Pani Krystyna Walczak starała się każdego dnia przekazać swoim wychowankom wiedzę matematyczną. Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia - napisano we wspomnieniu zamieszczonym na facebooku.

Krystyna Walczak urodziła się 16 lutego 1949 roku w Jarocinie. Po ukończeniu szkoły podstawowej i średniej, w latach 1967-1971 studiowała na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Chemicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po uzyskaniu tytułu magistra rozpoczęła pracę w szkole, w której sama zdawała maturę, czyli w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Jarocinie. Po trzech latach zmieniła jednak pracę. Założyła również rodzinę. Miała trójkę dzieci. Przez 10 lat była zatrudniona w Jarocińskich Fabrykach Mebli. Była informatykiem, planistą inwestycyjnym i samodzielną księgową. W tym czasie ukończyła specjalistyczne kursy  m.in. z programowania maszyn cyfrowych. W 1984 roku wróciła jednak do pracy w szkolnictwie. Uczyła matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Jarocinie. Dwa lata później została ponownie zatrudniona w „ogólniaku”, gdzie pracowała aż do przejścia na emeryturę w 1997 roku.

Zmarła w sobotę 8 maja, w wieku 72 lat. Pogrzeb odbędzie się w środę 12 maja. O godz. 10.00 odprawiona zostanie msza św. w kościele św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie. Pogrzeb o godz. 11.00 na cmentarzu komuna

 

[PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ] W zeszłym tygodniu żegnano Jerzego Nowackiego, założyciela i wieloletniego kapelmistrza Orkiestry Dętej Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego w Żerkowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy