Reklama

Zmarła Barbara Świejkowska. Była nauczycielką w Publicznym Przedszkolu nr 5 w Jarocinie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: rodzina

Zmarła Barbara Świejkowska. Była nauczycielką w Publicznym Przedszkolu nr 5 w Jarocinie - Zdjęcie główne

foto rodzina

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Odeszli Zmarła Barbara Świejkowska. Wiele lat pracowała w Publicznym Przedszkolu nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie.

Reklama

Barbara Świejkowska była cenioną nauczycielką. Pracowała w Publicznym Przedszkolu nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie, wcześniej w innych placówkach pedagogicznych. Miała 66 lat.

Koleżanki z pracy wspominają ją jako dobrego pedagoga. Podkreślają, że miała dni lepsze i gorsze, jak każdy, jednak zawsze można było na nią liczyć.

Był to człowiek bardzo aktywny, pomysłowy. Barbara stworzyła gazetkę przedszkolną, nowinki przedszkolne - mówi Irena Urbaniak, była dyrektorka Publicznego Przedszkola nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie. 

Barbara Świejkowska pełniła również funkcję zastępcy dyrektora w Przedszkolu nr 5.

 Jako pedagog była bardzo aktywna i dobra. Miała mnóstwo pomysłów, motywowała koleżanki do różnych zadań i działalności. Mogę o niej powiedzieć same dobre rzeczy - wspomina Irena Urbaniak.

Pogrzeb odbył się 17 maja na cmentarzu w Jarocinie.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE