Reklama

Wczasy nad morzem, wycieczki do Pragi, Inowrocławia i Bydgoszczy. Propozycje dla seniorów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Materiały organizatora

Wczasy nad morzem, wycieczki do Pragi, Inowrocławia i Bydgoszczy. Propozycje dla seniorów - Zdjęcie główne

Wczasy nad morzem, wycieczki do Pragi, Inowrocławia i Bydgoszczy. Propozycje dla seniorów | foto Materiały organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kolejne propozycje na spędzanie wolnego czasu dla seniorów. Warto skorzystać z propozycji.

Reklama

Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Jarocinie ma jeszcze wolne miejsca na turnus wczasów w Grzybowie nad morzem. Koszt wyjazdu i pobytu, który zaplanowano w dniach 11-21 września, wyniesie 1450 zł. Zgłoszenia  wraz z wpłatą przyjmowane są we wtorki w godz. 11.00-14.00 oraz w czwartki i piątki w godz. 9.00-12.00. Biuro znajduje się w Jarocińskim Ośrodku Kultury (p. 33).

Z kolei komisja kultury PZERiI zaprasza na 2-dniową wycieczkę do Pragi, która odbędzie się w dniach 27-29 września. Na ten wyjazd chętni mogą się zapisać w czwartki w godz. 9.00-12.00. 

Wczasy nad morzem, wycieczki do Pragi, Inowrocławia i Bydgoszczy. Propozycje dla seniorów 

Ofertę dla seniorów ma również Stowarzyszenie Jarocin XXI, które w ramach projektu „Poznańska 1”, realizowanego wspólnie z Jarocińskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku z programu „Aktywni+”, zaprasza w sobotę 27 sierpnia na jednodniową wycieczkę „Śladami Wielkich Mistrzów”.

W programie zwiedzanie Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu (wystawy czasowej „Tematy biblijne” oraz stałej ekspozycji pt. „Sztuka czasów Jana Kasprowicza i Stanisława Przybyszewskiego”. W Bydgoszczy będzie można obejrzeć Dom Leona Wyczółkowskiego, w którym zgromadzono liczne dzieła artysty: portrety, pejzaże, martwe natury a także prace z okresu ukraińskiego i krakowskiego. Uczestnicy wycieczki zobaczą też Młyny Rothera w Bydgoszczy - kompleks budynków z punktem widokowym położony w samym sercu miasta na Wyspie Młyńskiej (kompleks budynków z punktem widokowym). Zapisy przyjmuje do jutra (środa 17 sierpnia) oraz udziela wszelkich informacji Bogusia Śmiglewska - kontakt pod nr. tel. 530/761-909. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy