Reklama

Reklama

Jarocińskie Rytmy Młodych 2021. Za 9 dni kończy się termin przyjmowania zgłoszeń

Opublikowano: śr, 5 maj 2021 13:38
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Jarocińskie Rytmy Młodych 2021. Za 9 dni kończy się termin przyjmowania zgłoszeń - Zdjęcie główne

Jarocińskie Rytmy Młodych 2021. Za 9 dni kończy się termin przyjmowania zgłoszeń | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Do 14 maja można zgłaszać się do udziału w konkursie Jarocińskie Rytmy Młodych, który towarzyszy Jarocin Festiwal 2021. To konkurs dla młodych, obiecujących artystów, mający swoje korzenie jeszcze w latach 70-tych XX wieku. Zwycięzców wybierze komisja konkursowa, której będzie przewodniczył Darek Malejonek.

Reklama

Trwa nabór artystów do Jarocińskich Rytmów Młodych 2021. Zgłoszenia są przyjmowane elektronicznie przez specjalną platformę internetową do 14 maja. Zespoły czy soliści będą zobowiązani m.in. do przesłania dwóch różnych autorskich utworów: pierwszy w postaci pliku mp3 oraz odnośnik do drugiego umieszczonego na kanale YouTube. W drugim etapie konkursu ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury, któremu przewodniczył będzie Darek Malejonek, dokona wyboru 30 wykonawców.

W kolejnej fazie przeglądu, na platformie internetowej, odbędzie się głosowanie publiczności. 15 lipca w jarocińskim amfiteatrze odbędzie się koncert finałowy JRM. W jego trakcie zaprezentuje się 5 artystów. Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 10 tys. złotych oraz wystąpi na dużej scenie podczas Jarocin Festiwalu.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są za pośrednictwem platformy internetowej: rytmy.spicherzpolskiegorocka.pl. Termin zgłoszeń upływa 14 maja o godz. 23.59. Jarocińskie Rytmy Młodych 2021 organizowane są przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka oraz firmą Good Taste Production, producentem Jarocin Festiwal 2021. Przedsięwzięcie finansuje Gmina Jarocin.

Bilety jednodniowe w cenie 119 zł oraz 3-dniowe karnety za 169 zł można kupować w serwisach Eventim.pl , eBilet , Biletomat oraz Ticketmaster. Sprzedaż biletów jednodniowych oraz 3-dniowych karnetów trwa na Eventim.pl, eBilet, Biletomat oraz Ticketmaster. Dzieci do lat 9 uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży, stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach www.jarocinfestiwal.pl oraz www.goodtaste.pl. Regulamin imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    rap-ort

    Kłamiecie jak umiecie - Nati D. h t t p s : / / w w w. youtube.com/watch?v=UYJmwXkhXss