Reklama

Dzień Kobiet w Jarocińskim Ośrodku Kultury [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura "O kobietach prawie wszystko" pod takim tytułem odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Było to jednocześnie pierwsze wydarzenie w ramach przedsięwzięcia „Aktywizacja kulturalna seniorów w ramach CUS”.

Reklama

Paniom, w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego, życzenia, by czas spędzony w Jarocińskim Ośrodku Kultury był wytchnieniem od trudnej, aktualnej sytuacji u naszych wschodnich sąsiadów złożyła dyrektorka Biblioteki Publicznej Miasta i Jarocin - Agnieszka Borkiewicz. Uroczystość odbywała się w Jarocińskim Ośrodku Kultury, który obecnie jest filią biblioteczną i odbywają się w nim zajęcia w ramach Domu Dziennego Senior+. We wtorek 8 marca, czyli w Dzień Kobiet, prawie 350 osób - i to nie tylko panie - świetnie się bawiło przy piosenkach Krzysztofa Koniarka, który potrafił zachęcić publiczność również do wspólnego śpiewania. Na zakończenie każdy z uczestników koncertu otrzymał słodki upominek.

Kolejnymi wydarzeniami w ramach projektu będą warsztaty taneczne, malarskie, z nowych technologii, fotograficzne i rękodzielnicze. Szczegółowe informacje dostępne są w JOK i na profilu Fundacji 750-lecia Jarocina, która realizuje projekt we współpracy z biblioteką i Jarocińskim Centrum Usług Społecznych. Właśnie trwają zapisy na zajęcia taneczne (środy w godz. 11.30-13.30) i plastyczne (czwartki w godz. 11.00-14.00). Mogą skorzystać mieszkańcy gminy Jarocin powyżej 60. roku życia. Zapisy przyjmowane są bezpośrednio w JOK-u i telefonicznie pod nr. (62) 747-30-02. 

Zadanie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia „Aktywizacja kulturalna seniorów w ramach CUS”. Jarocińskie Centrum Usług Społecznych współpracuje przy jego realizacji z Fundacją 750-lecia Jarocina. Na ten cel udało się pozyskać środki z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy