Reklama

35-lecie PZERiI w Nowym Mieście

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PZERiI Nowe Miasto

35-lecie PZERiI w Nowym Mieście - Zdjęcie główne

foto PZERiI Nowe Miasto

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Nowym Mieście świętował 35-lecie istnienia. Był tort, występy i życzenia.

Reklama

W sobotę 5 listopada w GOK-u w Nowym Mieście odbył się Dzień Seriora i 35-lecie nowomiejskiego koła Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

35-lecie PZERiI w Nowym Mieście

Organizatorami wydarzenia byli PZERiI oraz Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście nad Wartą.

Spotkanie zgromadziło liczne grono seniorów i zaproszonych gości, wśród których znalazł się wójt gminy Aleksander Podemski, dyrektor GOK-u Maciej Kuderczak, przewodniczący wojewódzkiego PZERiI Zbigniew Jenek, przewodniczący powiatowego PZERiI Zbigniew Idaszak, Stowarzyszenie Emerytów z Orzechowa oraz delegacje Gminnych Kół PZERiI z Krzykos, Zaniemyśla i Jarosławca.

Imprezę otworzyła przewodnicząca Urszula Szczudlak witając gości, a następnie sekretarz Maria Mikołajczak przeczytała sprawozdanie z działalności. Odznaczenia zasłużonym członkom wręczył przewodniczący oddziału Zbigniew Jenek. Nowym członkom koła legitymację wręczył wójt gminy Aleksander Podemski. Kwiaty i życzenia przekazali goście, życząc seniorom wszystkiego najlepszego.

Spotkanie uświetnił występ miejscowego zespołu śpiewaczego „Złota Jesień” pod dyrekcją Bronisława Hyżorka. Artyści przedstawili i przypomnieli znane i popularne piosenki. Po części oficjalnej podano obiad, a następnie tort okolicznościowy przygotowany i sponsorowany przez członkinie koła Irenę Mikołajczak. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił zaprzyjaźniony z seniorami Dariusz Podgajski z wokalistką.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy