Reklama

Czym żłobki i przedszkola kuszą rodziców do wyboru właśnie ich oferty?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Czym żłobki i przedszkola kuszą rodziców do wyboru właśnie ich oferty? - Zdjęcie główne

Czym żłobki i przedszkola kuszą rodziców do wyboru właśnie ich oferty? | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja Czym żłobki i przedszkola kuszą rodziców do wyboru właśnie ich oferty?

Reklama

Przedszkola i żłobki to już nie przechowalnia dla dzieci. Placówki, żeby zachęcić rodziców do wyboru właśnie ich oferty, przeprowadzają dodatkowe zajęcia, stosują elastyczny albo wydłużony czas pracy i kuszą wykwalifikowaną kadrą.

Czym żłobki i przedszkola kuszą rodziców - zumbik i muzykoterapia

I tak na przykład żłobek Tęczowy Domek w Jarocinie realizuje autorski program dydaktyczno-wychowawczy dostosowany do wieku i możliwości rozwojowych dzieci.

- Wyróżniamy się na pewno wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną - zaznacza szefowa placówki Milena Skowron-Piechowiak. - Dzieci w naszych żłobkach mają do dyspozycji place zabaw. Oferujemy szereg zajęć dodatkowych w cenie czesnego między innymi zumbik, muzykoterapię,  zabawy z językiem angielskim, bajkoterapię i zajęcia logopedyczne. Współpracujemy ze Szkołą  Muzyczną Yamaha. W razie potrzeby oferujemy także pomoc psychologiczną - dodaje Milena Skowron-Piechowiak.

I informuje, że w związku z dużym zainteresowaniem ofertą żłobka od września uruchomiony zostanie kolejny punkt w Jarocinie.

- Podjęliśmy taką decyzję, aby umożliwić dzieciom z list rezerwowych uczęszczanie do naszych placówek - wyjaśnia dyrektor placówki.

Czym żłobki i przedszkola kuszą rodziców - bezpłatny dowóz i wycieczki

Z bogatej oferty dodatkowych, bezpłatnych zajęć mogą także skorzystać dzieci w oddziałach przedszkolnych w Roszkowie. To między innymi sensoplastyka i autorski program „Jesteś eko-logiczny”. Placówka prowadzi również zajęcia taneczne, teatralne, muzyczne i plastyczne oraz „Krainę baśni” w języku angielskim. Poza tym dzieci mogą korzystać z bezpłatnego dowozu do przedszkola i jednodniowych wycieczek.

Czym żłobki i przedszkola kuszą rodziców - nie tylko piękne wnętrza

Z kolei Monika Walczak, dyrektor żłobka i przedszkola Happy Kids w Jarocinie zapewnia, że „placówka jest nowoczesnym i kameralnym miejscem działającym według najwyższych standardów”. W przedszkolu każdego dnia, w żłobku dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia z języka angielskiego.

- Placówka bazuje na zróżnicowanych metodach pracy, nauki i zabawy. Inspirujemy się między innymi założeniami M. Montessori, J. Juula i skandynawskim system nauczania. Jednocześnie realizujemy zajęcia zgodnie z wytycznymi ministerstwa edukacji narodowej - wyjaśnia Monika Walczak. - Duży nacisk kładziemy na zajęcia z logopedii oraz na wsparcie rozwoju psychofizycznego dzieci - dodaje.

Podkreśla, że placówka współpracuje z wieloma specjalistami. Do dyspozycji żłobka oraz przedszkola jest atrakcyjny ogród zlokalizowany bezpośrednio przy placówce.

- Happy-Kids to nie tylko piękne wnętrza i bogata oferta zajęć, ale przede wszystkim atmosfera pełna miłości i ciepła - zaznacza szefowa placówki.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy