Reklama

W Jarocinie powstaje placówka oferująca w jednym budynku żłobek oraz przedszkole

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiały partnera

W Jarocinie powstaje placówka oferująca w jednym budynku żłobek oraz przedszkole - Zdjęcie główne

foto Materiały partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane W centrum Jarocina powstaje nowoczesna placówka oferująca w jednym budynku żłobek oraz przedszkole.

Reklama

W nowo wybudowanym budynku przy ul. Hallera 4 znajdować się będzie nowoczesny żłobek i przedszkole Happy-Kids wykonane według najwyższych standardów i norm. Od września planowane jest otwarcie przedszkola, natomiast żłobek będzie mógł przyjąć  maluszki od listopada. Na potrzeby żłobka i przedszkola wydzielono osobne sale, szatnie oraz toalety. 

Nowoczesny program nauczania, codzienne zajęcia z języka angielskiego, opieka pediatryczna i dentystyczna

Happy – Kids bazować będzie na zróżnicowanych metodach pracy, nauki i zabawy. Inspirujemy się Metodą Montessori, założeniami Jespera Juula a także skandynawskim systemem nauczania. Jednocześnie realizowane będą zajęcia zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej – wszystko, aby jak najlepiej przygotować Wasze Dzieci na dalszą ścieżkę edukacji i nowe wyzwania. W Happy-Kids przywiązujemy dużą wagę do nauki języka angielskiego. Zajęcia odbywać się będą codziennie we wszystkich grupach przedszkolnych, a żłobku dwa razy w tygodniu. W ramach wsparcia rodziców w dbaniu o prawidłowy rozwój dzieci, w Happy-Kids przeprowadzane będą profilaktyczne badania pediatryczne oraz dentystyczne.

Piękne wnętrza oraz ogród zabaw, wspaniała kadra i atmosfera

Dla prawidłowego rozwoju dziecka potrzebne jest to aby czuło się ono bezpiecznie, przebywało w przyjaznym otoczeniu gdzie może być swobodne i radosne. Żłobek i Przedszkole Happy-Kids są właśnie takim miejscem – kameralnym i przytulnym.

W naszych salach nie ma przypadkowych kolorów i zabawek, wierzymy że uporządkowana przestrzeń sprzyja rozwojowi i kształtuje gust dzieci od najmłodszych lat. We współpracy z projektantami udało nam się stworzyć starannie zaprojektowane wnętrza z odpowiednią kolorystyką i oświetleniem. Dzięki dużym oknom do środka dostaje się mnóstwo światła naturalnego a teren zielony wokół budynku „przenika do wnętrz”. Do dyspozycji placówki będzie atrakcyjnie zaaranżowany ogród zabaw który znajduję się bezpośrednio przy placówce. Dostawcą wyposażenia jest duńska firma która słynie z nowatorskich i certyfikowanych projektów. Poza pięknymi wnętrzami na dzieci czeka wspaniała kadra która stworzy atmosferę pełną ciepła. Zdajemy sobie bowiem sprawę że nauczyciele i opiekunowie którzy kochają swoją pracę, to najważniejszy element całej układanki.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.happykids-jarocin.pl.

Placówka zlokalizowana będzie na ul. Hallera 4 w Jarocinie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE