Reklama

Zwłoki w mieszkaniu, mężczyzna na dachu, pożar samochodu

Opublikowano:
Autor:

Zwłoki w mieszkaniu, mężczyzna na dachu, pożar samochodu   - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości


Rozwożą również posiłki dla osób objętych kwarantanną

 

Tego samego dnia interweniowali również w Żernikach. Kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie posesji, po czym dachował [ZOBACZ TUTAJ].

O wtorkowej interwencji służb ratowniczych do Witaszycach mówiły prawie wszystkie media ogólnopolskie. Pijana kobieta zadzwoniła na numer alarmowy i powiedziała, że koleżanka nie daje oznak życie. Na tym jeszcze nie koniec przejmującego zgłoszenia. Zaznaczyła, że znajoma wróciła z Niemiec w ubiegłym tygodniu.

 

Ze względu na zagrożenie koronawirusem ratownicy do domu weszli w specjalnych kombinezonach, po czym okazało się, że było to fałszywe wezwanie. Policja ukarała zgłaszającą mandatem [ZOBACZ TUTAJ].

 


26 marca jeden zastęp straży zadysponowano do Siedlemina, gdzie mężczyzna groził, że popełni samobójstwo. Został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Dzień później trzy zastępy udały się do Witaszyc. Tam mężczyzna wszedł na dach i nie chciał zejść. Po blisko pięciu godzinach ojciec wezwał służby ratunkowe [ZOBACZ TUTAJ]

W nocy z piątku na sobotę strażaków wysłano na drogę Jarocin- Słupia. Kierujący fiatem punto uderzył w drzewo. Porzucił pojazd. Teraz szuka go policja [ZOBACZ TUTAJ].

W sobotę w Suchorzewku służby gasiły palący się samochód zaparkowany w pobliżu budynku mieszkalnego. Po ugaszeniu pojazdu i skutecznej obronie obiektu dokonano sprawdzenia przy pomocy kamery termowizyjnej ewentualnych zarzewi ognia mogących znajdować się w elewacji oraz poddaszu budynku. Zdemontowano cześć podbitki dachowej oraz boazerii ściennej. Ostatecznie pogorzelisko dogaszono.

W ubiegłotygodniowych działaniach zaangażowanych było 51 zastępów ratowniczych.

Od początku roku straż pożarna odnotowała 166 zdarzeń, w tym 30 pożarów, 127 miejscowych zagrożeń, 9 fałszywych alarmów. W zdarzeniach ucierpiało 14 osób, a 3 zmarły.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE