Reklama

Reklama

Zgubione - Znalezione Jarocin i okolice. Pomagamy wam odnaleźć zagubione przedmioty i zwierzęta

Opublikowano: ndz, 14 lis 2021 09:40
Autor:

Zgubione - Znalezione Jarocin i okolice. Pomagamy wam odnaleźć zagubione przedmioty i zwierzęta - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomagamy mieszkańcom Jarocina i okolicy w znalezieniu zagubionych kluczy, plecaków, telefonów, a przede wszystkim w poszukiwaniu zaginionych kotów, psów. Potrzebujesz pomocy - napisz do nas lub zadzwoń.

Reklama

Dziennikarze niemalże od początku istnienia  Gazety Jarocińskiej i portalu jarocinska.pl pomagają czytelnikom w znalezieniu przeróżnych zagionionych rzeczy, które stanowią dla nich jakąś wartość. Szukaliśmy kluczy, dowodów osobistych, zegarków, pierścionków breloków, plecaków, a nawet maskotki, która była bardzo ważna dla pewnego malucha. 

Do naszej skrzynki często trafiają informacje o zagubionych lub znalezionych zwierzętach, szczególnie psach i kotach. Często dzięki pomocy czytelników te historie kończą się happy endem, a pupile wracają do swoich domów. 

Blisko dwa lata temu dodatkowo powstała Grupa „Zgubione - Znalezione Jarocin i okolice [DOŁĄCZ TUTAJ] na profilu facebookowym Gazety. Cieszy się ona sporą popularnością. Niemal każdego dnia zapisują się do niej nowi członkowie. Nie brakuje też tych, którzy poszukują właścicieli odnalezionych rzeczy. W ten sposób połączyły się: osoby, które zgubiły coś wartościowego i pragną to odzyskać z tymi, którzy odnaleźli cenny przedmiot i chcieliby oddać go właścicielowi. 

Jak działa „Zgubione - Znalezione Jarocin i okolice

Można powiedzieć, że Zgubione Znalezione to coś w rodzaju biura rzeczy znalezionych online. Jeśli zgubiłeś(aś) cenny dla ciebie przedmiot lub zaginął twój zwierzak,  wystarczy napisać o tym fakcie do nas w wiadomości prywatnej na Messenger. Należy podać datę i ewentualne miejsce zagubienia. Jeśli masz fotografie zaginionego przedmiotu lub pupila, to nie zapomnij jej dołączyć. To bardzo ułatwi sprawę. Prześlij również numer kontaktowy. 

Możesz skorzystać również z opcji - DAJ ZNAĆ

Jeśli znalazłeś(aś) jakiś przedmiot czy zwierzę – napisz do nas w wiadomości prywatnej. Podaj datę i miejsce znalezienia. Opisz znaki szczególne oraz podaj numer kontaktowy. Nie zapomnij o fotografii. Możesz skorzystać również z opcji - DAJ ZNAĆ

Wszystkie informacje o zaginięciu bądź odnalezieniu wartościowych rzeczy, bądź zwierząt będą publikowane teraz na portalu jarocinska.pl w specjalnej notatce.

[AKTUALIZACJA, 1 grudnia, godzina 15:20]

W centrum Jarocina znaleziono portfel z dokumentami na nazwisko Zieliński. Do odbioru w Starostwie Powiatowym Referat Komunikacji przy ul. Kilińskiego w Jarocinie.

(zdjęcie poglądowe)

[AKTUALIZACJA, 18 listopada, godzina 13:27]

Pani Paulina Korasiak apeluje o pomoc: „Na ulicy Kościuszki/Moniuszki w sobotę -  listopada uciekła kotka. Reaguje na imię Moli, jest bojaźliwa. Ktokolwiek widział proszę o pilny kontakt, ponieważ Moli powinna przebywać pod stałą opieką weterynarza. Kotka jest domowa, uciekła między nogami na dwór. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za każdą iformację. Kontakt 695-633-403, 793-015-802 lub Messenger”.

Dla znalazcy przewidziana nagroda w wysokości 500 zł.

[AKTUALIZACJA, 17 listopada, godzina 22:00]

Zaginął kocur Rocky - Jarocin ul Sienkiewicza. Dla znalazcy przewidziana nagroda w wysokości 500 zł. Prosimy o kontakt pod nr tel: 661358090

 

[AKTUALIZACJA, 6 listopada, godzina 14:22]

Pan Łukasz napisał: Zaginął pies w typie labradora. Być może błąka sie w okolicach Potarzyca/Siedlemin/Rusko/Nosków.
Reaguje na imię Spike. Jest trochę nieufny do innych ludzi.
Na nosku ma małe zadrapanie.
Ktokolwiek widział psiaka proszę o kontakt - 693/178-894

[AKTUALIZACJA, 26 października, godzina 12:55]

Dzisiaj, we wtorek - 26 października, na terenie parkingu przy Szpitalu Powiatowym w Jarocinie znaleziono kartę kredytową. Kontakt do znalazcy pod numerem telefonu: 695-969-459.

[AKTUALIZACJA, 25 października, godzina 11:46]

W czwartek w godzinach wieczornych w okolicy ul. Siedlemińskiej i Wybudowanej w Jarocinie zaginął czarny kot.   
Wabi się Kocur,  znaki szczególne:
- cały czarny (kilka białych włosów w uszach)
- czerwona obróżka z dzwoneczkiem, wygrawerowany nr tel. do kontaktu
- niewładna, podkurczona przednia lewa łapka
Wszelkie informacje proszę kierować pod nr 792-949-244

[AKTUALIZACJA, 25 października, godzina 11:30]

W sobotę 23 października zagubiono aparat słuchowy w Jarocinie w okolicy Aldi, Szkoły Podstawowej nr 4. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt: [email protected]

[AKTUALIZACJA, 25 października , godzina 10:00]

Znaleziono kartę bankomatowa na nazwisko Miłosz Wiśniewski. Jest do odbioru Zachir Kebab Jarocin

[AKTUALIZACJA, 15 października , godzina 11:20]

W okolicy sklepu mięsnego na osiedlu 1000-lecia w Jarocinie znaleziono kartę do bankomatu na nazwisko Artur Grześkowiak. Możną ją odebrać w sklepie Bukat.      

[AKTUALIZACJA, 14 października , godzina 17:30]

Kotlin i okolice. Zaginęły dwa łagodne psy. Bella (większa) i Zorro. Zapewne będą biegać razem. Gdyby ktoś widział proszę o kontakt pod nr telefonu 605 872 688.

[AKTUALIZACJA, 13 października , godzina 10:00]

Macin napisał: W dniu  08.10. 2021 został zgubiony kluczyk od Mercedesa z czarną smyczą w godzinach porannych na trasie Osiek- Mieszków. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt pod nr telefonu 735/083-253. Przewidywana nagroda. Kluczyk wygląda jak ten poniżej

 

[AKTUALIZACJA, 12 października , godzina 09:44]

Zaginął owczarek niemiecki w Zakrzewie zaginął owczarek niemiecki. O zaginięciu poinformował Pan Patryk za pośrednictwem naszego facebook’a

Pies reaguję na imię Niko i posiada niebieską obrożę. Telefon kontaktowy właściciela - 667 116 339. 

[AKTUALIZACJA - pies się odnalazł. Dziękujemy wszystkim za reakcję] 

[AKTUALIZACJA, 10 października , godzina 11:57]

Napisała do nas Pani Zuzanna. Jej tata wczoraj wieczorem w okolicy Rynku zgubił czarny telefon Samsung.  Uczciwy znalazca jest proszony o kontakt pod numerem telefonu: 726-466-705. Przewidywana jest nagroda dla znalazcy.

 

[AKTUALIZACJA, 6 października , godzina 16:57]

W piatek wieczorem (1 października) zaginął kot w okolicach ul. Szubianki/Węglowej w Jarocinie. Ma na imię Morus i reaguje na imię. - Jest miły, spokojny i dosyć ufnie nastawiony do ludzi. Jego cechą charakterystyną jest krótki ogon. Kot jest w trakcie leczenia nerek i zębów. 

Ktokolwiek posiada informacje na temat zaginionego kota jest proszony o kontakt pod numerem telefonu 781 226 121.

[AKTUALIZACJA, 28 września, godzina 11:30]

W niedzielę - 26 września, w okolicach ul. Dąbrowskiego w Jarocinie, około godz. 14.00 zaginął 2-miesięczny, mały kotek - wabi się Misha. Ma niebieskie oczy, jest biały w delikatne szare prążki z ciemniejszym ogonem.

„Jeśli go widziałeś lub wiesz, gdzie jest, proszę zadzwoń, tel. 571-918-917. Dla znalazcy NAGRODA!!!” - napisała pani Olga.

[EDIT]

Kot szczęśliwie się odnalazł i wrócił do właścicielki. 

[AKTUALIZACJA, 27 września, godzina 09:01]

Pan Arkadiusz w piątek wieczorem około godziny 23.30 na ul Wrocławskiej w Jarocinie przy przejściu dla pieszych koło sklepu Bukat, zgubił kluczyk do samochodu marki Peugeot. Kluczyk miał żółty brelok w kształcie banana i krótką smyczkę z karabińczykiem. Osoby, które znalazły kluczyk proszone są o kontakt 664-948-447

 

[AKTUALIZACJA, 25 września, godzina 19:01]

Zaleziono psa przy ulicy Bema 37. Znalazca poszukuje właściciela.

 

[AKTUALIZACJA, 17 września, godzina 11:01]

 Napisała do nas Pani Marta, która prosi o pomoc w odnalezieniu kota. Zaginął w dniu dzisiejszym, w godzinach porannych na ul. T. Kościuszki w Jarocinie (okolice kościoła pw. Chrystusa Króla). Kot wabi się Michał, ma około roku i jest niestety dość płochliwy. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zwierzęcia mogą się kontaktować pod numerem telefonu: 724-060-303

[AKTUALIZACJA, 8 września, godzina 12:01]

Pani Marika napisała: "Dnia 7 września w parku Gorzeńskiego znaleziono portfel w arbuzy i flamingi. Leżał na ławce. Właściciela proszę o kontakt pod numerem telefony 783-487-889"

[AKTUALIZACJA, 7 września, godzina 13:55]

Pani Bogumiła napisała: " Dnia 6 września ok. godz. 15:00,  przy stacji PKP Jarocin, dokładnie na murku po prawej stronie, przy parkingu, zostawiłam białą teczkę z ważnym dokumentem. Wiem, że teczka została zabrana przez nieznaną osobę. Znalazcę proszę o kontakt pod numerem tel. 603-873-988

[AKTUALIZACJA, 7 września, godzina 13:55]

Pani znalazła dokument na parkingu w okolicy Biedronki, przy ul. Wrocławskiej, dzisiaj ok. godz. 12.30. Dokument dotyczy potwierdzenia kwalifikacji w zawodzie sprzedawca. Jest do odbioru w sekretariacie Gazety Jarocińskiej. Przed odbiorem należy zadzwonić pod nr 62/747-15-31.

[AKTUALIZACJA, 7 września, godzina 12:49]

Pani Karolina napisała: "Na placu zabaw na Szubiankach znaleziono okulary. Osobę, która poszukuje zguby proszę o kontakt pod numerem 723718671"

[AKTUALIZACJA, 28 sierpnia, godzina 14:50]

Pani Joanna napisała: "W Witaszycach w okolicy ulicy Piaskowej, przybłąkał się mały piesek widoczny na zdjęciach (szary, rudy jest domowy). Proszę o zamieszczenie zdjęć na stronie może komuś uciekł".

[AKTUALIZACJA, 26 sierpnia, godzina 9:00]

Pan Jakub napisał: "Na Ulicy Żerkowskiej tuż koło boiska i placu zabaw chodzą dwa psy. Chyba uciekły. Nie mają na sobie żadnej obroży. Chyba warto o tym napisać, bo jeszcze nie daj Boże wydarzy się jakaś tragedia"

[AKTUALIZACJA 13:50]

Pan Szymon napisał: "Zaginął kotek koło parku w Jarocinie, przy ul. Świętego Ducha. Gdyby ktokolwiek ją widział lub znalazł proszę o kontakt pod numer telefonu: 732-188-557. Kotek nie przepada za ludźmi i jest strachliwa. Bardzo szybko się płoszy. Dla znalazcy przewidziana nagroda!".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • miesiąc temu | ocena +0 / -0

  koty to przeżytek kiedyś mnie podrapał a traktowałem jak bliźniego

  wszystkie psy pozabijać i ludzie będą małpy jako milusińskich mieć

 • miesiąc temu | ocena +0 / -0

  p5yc

  Cóż to za nierozgarnięci ludzie w tej redakcji? W przypadku znalezienia karty kredytowej należy ją oddać do najbliższego oddziału banku, który ją wydał. Na 100% jest już "spalona" i właściciela i tak czeka wyrobienie nowej, osobiście bałbym się z niej skorzystać, ponieważ nie wiem, kto już wszedł w posiadanie jej numerów. :) Pamiętajcie, dokumenty ... Rozwiń

 • 3 miesiące temu | ocena +0 / -5

  gieniu

  lekko z innej beczki, jadł kto pokarm dla kotów aahh cymes sprawdźcie sami