Reklama

Zgubione - Znalezione Jarocin i okolice. Pomagamy wam odnaleźć zagubione przedmioty i zwierzęta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zgubione - Znalezione Jarocin i okolice. Pomagamy wam odnaleźć zagubione przedmioty i zwierzęta - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomagamy mieszkańcom Jarocina i okolicy w znalezieniu zagubionych kluczy, plecaków, telefonów, a przede wszystkim w poszukiwaniu zaginionych kotów, psów. Potrzebujesz pomocy - napisz do nas lub zadzwoń.

Reklama

Dziennikarze niemalże od początku istnienia  Gazety Jarocińskiej i portalu jarocinska.pl pomagają czytelnikom w znalezieniu przeróżnych zagionionych rzeczy, które stanowią dla nich jakąś wartość. Szukaliśmy kluczy, dowodów osobistych, zegarków, pierścionków breloków, plecaków, a nawet maskotki, która była bardzo ważna dla pewnego malucha. 

Do naszej skrzynki często trafiają informacje o zagubionych lub znalezionych zwierzętach, szczególnie psach i kotach. Często dzięki pomocy czytelników te historie kończą się happy endem, a pupile wracają do swoich domów. 

Blisko dwa lata temu dodatkowo powstała Grupa „Zgubione - Znalezione Jarocin i okolice [DOŁĄCZ TUTAJ] na profilu facebookowym Gazety. Cieszy się ona sporą popularnością. Niemal każdego dnia zapisują się do niej nowi członkowie. Nie brakuje też tych, którzy poszukują właścicieli odnalezionych rzeczy. W ten sposób połączyły się: osoby, które zgubiły coś wartościowego i pragną to odzyskać z tymi, którzy odnaleźli cenny przedmiot i chcieliby oddać go właścicielowi. 

Jak działa „Zgubione - Znalezione Jarocin i okolice

Można powiedzieć, że Zgubione Znalezione to coś w rodzaju biura rzeczy znalezionych online. Jeśli zgubiłeś(aś) cenny dla ciebie przedmiot lub zaginął twój zwierzak,  wystarczy napisać o tym fakcie do nas w wiadomości prywatnej na Messenger. Należy podać datę i ewentualne miejsce zagubienia. Jeśli masz fotografie zaginionego przedmiotu lub pupila, to nie zapomnij jej dołączyć. To bardzo ułatwi sprawę. Prześlij również numer kontaktowy. 

Możesz skorzystać również z opcji - DAJ ZNAĆ

Jeśli znalazłeś(aś) jakiś przedmiot czy zwierzę – napisz do nas w wiadomości prywatnej. Podaj datę i miejsce znalezienia. Opisz znaki szczególne oraz podaj numer kontaktowy. Nie zapomnij o fotografii. Możesz skorzystać również z opcji - DAJ ZNAĆ

Wszystkie informacje o zaginięciu bądź odnalezieniu wartościowych rzeczy, bądź zwierząt będą publikowane teraz na portalu jarocinska.pl w specjalnej notatce.

[AKTUALIZACJA 25 stycznia]

W nocy z 23 na 24 stycznia skradziony został rower BMX kolor czarny firmy CULT. Ktokolwiek widział ten charakerystyczny rower proszony jest o kontakt z panią Karoliną pod nr tel. 791 474 247.

[AKTUALIZACJA 16 stycznia]

Pani Ania prosi o pomoc. "Szukamy pieska. Uciekła w sylwestra z Nowego Miasta nad Wartą, przestraszona przez petardy." - napisała. Jeśli ktoś ją widział proszony jest o pilny kontakt pod numerem telefonu: 603-546-649

[AKTUALIZACJA 14 stycznia]

Pani Ewa prosi o pomoc. W Jarocinie, w okolicach ulic Świętego Ducha i Karwowskiego, Lidla lub Mc’Donalda, wiatr porwał drona [poniżej zdjęcie poglądowe]. „Nie możemy go odnaleźć. Może ktoś go widział albo wylądowała u kogoś na podwórku” - napisała pani Ewa. Jeśli ktoś znalazł poszukiwanego drona proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 781-158-123.

[AKTUALIZACJA, 1 stycznia]

W Witaszycach, w okolicy cmentarza zaginął pies rasy Norwich Terrier. Wabi się Brandy. Dzisiaj - 1 stycznia, był widziany w Twardowie. Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu zguby. Z informacjami można dzwonić pod numer telefonu: 601-647-870.

[AKTUALIZACJA, 31 grudnia]

Pies szczęśliwie wrócił do domu. 

Dzisiaj około godz. 14.00 w lesie przy cmentarzu w Jarocinie znaleziono psa. Suczka w typie labradora jest młoda i łagodna. Może mieć około 3 lat. Na szyi zamiast obroży miał coś w rodzaju grubszej linki. Być może zwierzę uciekło komuś spłoszone wybuchami petard. Ze znalazcą można się skontaktować pod nr. tel. 604/621-589.

[AKTUALIZACJA, 8 grudnia]

Kot się odnalazł. 

Wczoraj (środa 7 grudnia) w okolicach ul. Poznańskiej w Jarocinie zaginął kot. Wabi się Frugo. Jest przyjazny. Ma na sobie żółtą obrożę. Ktokolwiek go widział proszony jest o pilny kontakt z właścicielką pod nr. tel .665/891-316.

 

[AKTUALIZACJA, 8 grudnia]

 Nasz Czytelnik na ul. Sportowej w Jarocinie  znalazł  woreczek strunowy z kluczami. Znajduje się w nim również wizytówka apartamentów termalnych w Uniejowie. Klucze można odebrać w redakcji „Gazety Jarocińskiej” przy ul. Kasprzaka 1 a w Jarocinie.  

 

[AKTUALIZACJA, 3 grudnia, godz. 19.40]

Pies się odnalazł.

"Czy ktoś przypadkiem nie widział/zalazł biszkoptowego labradora ? Reaguje na imię „Aron”. Ostatni raz był widziany około 14 godziny temu w Cielczy na ul.Poznańskiej i biegł prawdopodobnie w stronę Mieszkowa teraz może być wszędzie. Jeśli by ktoś coś wiedział proszę o pilny kontakt na priv albo pod numerem 663/853-783" - apeluje Justyna Nowak.

 

[AKTUALIZACJA, 3 grudnia, godz. 12.40]

Telefon udało się odnaleźć.


Wczoraj w parku Radolińskich w Jarocinie córka pani Magdaleny zgubiła telefon Redmi Note 10S. Ma jednak nadzieję, że znalazła go jakaś uczciwa osoba i go zwróci właścicielce. Znalazca może się skontaktować pod nr. tel. 661/516-911. 

 

[AKTUALIZACJA, 1 grudnia, godz. 14.50]

Dzisiaj w okolicy Potarzycy została znaleziona tablica rejestracyjna. Właściciel może się skontaktować z Angelą Marciniak, która ją znalazła przez fb albo pod nr. tel. 796/575-882.

[AKTUALIZACJA, 03 listopada, godz. 15:20]

- Przybłąkał się do nas kotek, bardzo zadbany i przytulny. Może komuś zaginął. Jest nauczony do domu, ale niestety mamy pieska, który go nie akceptuje i nie może u nas zostać. Idzie zima, a szkoda maluszka. Może ktoś go szuka lub chciałby go przygarnąć? Kotek znajduje się teraz w Jarocinie na ul. Sadowej - pisze Dorota. 

Kontakt: nr tel. 782166383. 

[AKTUALIZCJA, 02 listopada, godz. 12:10]

W Jaraczewie zaginął kotek. Ostanio był widziany w piątek - 28 października, około godziny 19.00 w parku w Jaraczewie. Reaguje na imię Bachus. Może być nieufny. ZA POMOC W ODNALEZIENIU PRZEWIDZIANA JEST NAGRODA W WYSOKOŚCI 500 ZŁOTYCH! Kontakt: 607-555-568 lub 537-643-720.

 

[AKTUALIZCJA, 30 sierpnia, godz. 14:00]

Gerald pisze: "W dniu 27 sierpnia na terenie festiwalu Sounds of Freedom (przed sceną, na trawie) znalazłem pęk kluczy. Może ktoś szuka?". Kontakt do posiadacza kluczy: 791/238/818

[AKTUALIZACJA, 18 sierpnia, godz. 10.00]

Wczoraj w godzinach porannych w Jarocinie przy ulicy Wojska Polskiego na wysokości kościoła, znaleziono kotkę, około 3/4 miesięcy, czarno-brązowa z białym krawatem. Kotka jest proludzka, zadbana. Najprawdopodobniej uciekła z jakiegoś domu. Prosimy o pomoc w odnalezieniu właściciela. Kontakt pod nr tel 609 288 627

[AKTUALIZACJA, 16 sierpnia, godz. 15.15]

Pani Marta pisze: Wczoraj około godziny 14 uciekła z ogrodu przy ulicy Szkolnej w cielczy maleńka suczka Milka. Piesek jest na pewno wystraszony, jest nieufna w stosunku do nowych ludzi. Proszę o wszelkie informacje. Na uczciwego znalazcę czeka nagroda. Numer telefonu do właścicielki: 502 401 847

[AKTUALIZACJA, 9 sierpnia, godz. 16.30]

EDIT: Kot się odnalazł. Dziękujemy wszystkim za pomoc.

Wczoraj (poniedziałek, 8 sierpnia) w Jarocinie, w rejonach ulicy Siedlemińskiej, zaginęła kotka. Ma na imię Aiko. Jest mała o czarnej sierści z charakterystycznymi białymi plamkami pod brodą, na tylnich łapkach i pod brzuchem. Jest nieufna. Właścicielka apeluje o pomoc w jej odnalezieniu. Będzie wdzięczna za wszelkie informacje, które mogą w tym pomóc. Skontaktować można się pod nr. tel. 530/401-859 lub 791/275-521. Zwierzę jest w trakcie leczenia i powinien przyjmować cały czas leki. 

[AKTUALIZACJA 08 sierpnia, godz. 12:.30]

EDIT: wózek się odnalazł.

31 lipca przy ul. Moniuszki w Jarocinie przez przypadek pozostawiono wózek spacerowy na chodniku. Wózek służył dla dziecka z niepełnosprawnością, dlatego właścicielka pilnie go potrzebuje. Jeśli ktoś może pomóc, prosimy kontaktować się z właścicielką: 607 136 099. 

[AKTUALIZACJA 30 lipca, godz. 21.10]

W okolicy sklepu Takko Fashion w Jarocinie (centrum handlowe Multu Shop) przy ul. Powstańców Wlkp. znaleziono kluczyk. Żeby go odebrać nalezy skontaktować się ze znalazców pod numerem telefonu: 533-532-691.

[AKTUALIZACJA 22 lipca, godz. 15:55]

Pani Anita pisze: "Dnia 14 lipca zgubiłam portfel. W środku znajdowały się dokumenty - dowód i prawo jazdy - na nazwisko Anita Andrzejczak". Znalazca proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 783 015 166

[AKTUALIZACJA 22 lipca, godz. 10:30]

Pani Małgorzata pisze: "Pod Biedronka koło ronda na ulicy Powstańców Wielkopolskich znaleziono tablicę rejestracyjną o numerach PJA 29424 ". Osoba, która zgubiła tablicę może kontaktować się pod numerem telefonu 693 881 223

[AKTUALIZACJA 18 lipca]

Na terenie festiwalu zgubiono niedużą torbę na ramię w kolorze moro. W środku znajdował się kluczyk od samochodu marki alfa romeo z karabińczykiem. Znalazców prosi o się kontakt: nr telefonu 723 114 712.

[AKTUALIZACJA 11 lipca]

Edit: Piesek się odnalazł.

Pani Sylwia pisze: zaginął nam piesek maltańczyk,wabi się Mija. Ostatni raz widzianytna ul. Wybudowanej w Jarocinie. Piesek jest przyjazny i chętnie podchodzi do ludzi. Znalazca proszony o kontakt pod nr tel. 721528343

 

[AKTUALIZACJA 28 czerwca]

Dzisiaj - 28 czerwca, około godziny 12.30 w Jarocinie przy wejściu do sklepu Biegun (ulica Wrocławska) zostały znalezione kluczyki do samochodu osobowego hiundai [ZDJĘCIE PONIŻEJ]. Ze znalazcą można się skontaktować pod numerem telefonu: 603-118-079

 

[AKTUALIZACJA 17 czerwca]

Wczoraj w nocy został skradziony rower typu MTB (górski) z budynku na prywatnej posesji. Rower Merida Matts 5 kolor czarny z czerwonymi elementami.
Wyposażony w:

- Lampę przednią Prox Triple Power (jak na zdjęciu)
- Lampę tylną MACTRONIC Walle (jak na zdjęciu)
- Błotnik przedni SKS Shockblade II (jak na zdjęciu)
- Błotnik tylny SKS X-Blade (jak na zdjęciu)
- Torbę rowerową zamocowaną na przedniej części ramy przy kierownicy
- Opona przednia marki Continental, lekko poprzecierana po bokach
Znalazcę czeka nagroda. Proszę o kontakt poprzez FB - pisze Adrian Gabryszak.
[AKTUALIZACJA, 10 czerwca] 

Dzisiaj w godzinach 10-11 w okolicach ul. Wrocławskiej (obok Foto Ostrowscy) i ul. św. Ducha w Jarocinie zgubiono prawo jazdy ze zdjęcia. Znalazca proszony o kontakt pod nr tel. 509 956 469 lub nr tel. 696 929 549.

[AKTUALIZACJA, 2 czerwca] 

Kot się odnalazł. Dziękujęmy za pomoc.

Dziś uciekł czarno-biały kot. Miał na sobie szelki i szarą smycz. Ostatni raz widziany na Ługach, ul. Świętokrzyskiej. Wabi się Kicaj. Numer kontaktowy do pani Darii: 783 171 043.

 

[AKTUALIZACJA, 1 czerwca] 

Kluczyki zostały odebrane przez właściciela.

Wczoraj koło godziny 18 przy stacji paliw Intermarche znaleziono kluczyki do auta. Do odebrania na stacji.

Kluczyki zostały odebrane przez właściciela.

 

[AKTUALIZACJA, 29 maja]

Pani Martyna poszukuje rudego kota, który był widziany w okolicach stacji benzynowej Orlen w Jarocinie, na wylocie na Kalisz. Stasiu zaginął 17 maja z Grudzielca Nowego. Zdaniem właścicielki mógł zostać zabrany przez jakiś samochód i trafić do naszego miasta. Ma szew na tyłku, bo jest powypadkowy. Trochę kuleje. Kontakt pod nr. tel. 515/859-660.

 

[AKTUALIZACJA, 20 maja]

Malgorzata pisze: Zaginął mój piesek, tydzień temu w miejscowości Zalesie. Gdyby ktoś go gdzieś widział albo zaopiekował się nim, bardzo proszę o kontakt. Wszędzie go szukamy, ma na imię Bafi. Mój telefon 508851545.

 

[AKTUALIZACJA, 15 maja]

W Jarocinie w okolicach osiedla Kościuszki znaleziono klucze. Są do odbioru w redakcji Gazety Jarocińskiej, ul. Kasprzaka 1a, w godzinach od 8.00 do 16.00.

 

[AKTUALIZACJA, 27 kwietnia]

Dziś przed południem na ulicy Zajęczej w Jarocinie znaleziono pieska. Czeka na odbiór właściciela przy ul. Zajęczej 62 w Jarocinie, tel.: 502221679

 

[AKTUALIZACJA, 13 kwietnia]

Pani Agnieszka zgubiła dzisiaj telefon IP 8 pod bądź w parku w Jarocinie (pałac Radolińskich). Był w etui z kotem, a na ekranie blokady są dwie dziewczyny. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda. Właścicielce zależy na jego odzyskaniu, ponieważ miała w nim wszystkie informacje. Z Agnieszką Guz można się skotaktować pod numerem 793/169-432 bądź na messengerze.

 

[AKTUALIZACJA, 12 kwietnia]

Mieszkanka Jarocina zgubiła kolczyk. Przedmiot jest dla niej niezwykle wartościowy i bardzo jej zależy, aby go odzyskać. Kolczyk zginął w piątek - 1 kwietnia, około godziny 14,00 na odcinku Rynek - Wrocławska - Kaufland - Dąbrowskiego.
Dla znalazcy przewidziana jest nagroda. Kontakt pod numerem telefonu: 729-860-070.

 

[AKTUALIZACJA, 02 kwietnia ]


Napisała do nas pani Katarzyna, która poinformowała, że w okolicy marketu Aldi w Jarocinie błąkał się pies. Nasza Czytelniczka zaopiekowała się zwierzęciem.

„To zadbany psiak, na pewno ktoś go szuka. Bardzo proszę o kontakt właścicieli lub osoby które wiedzą do kogo pies może należeć, tel. 721-699-664 - pisze pani Katarzyna 

 

[AKTUALIZACJA, 28 marca, godz. 15:10]

26 marca na terenie Jarocina zgubiłam telefon Redmi Note 10 Pro. Dla znalazcy przewiduję nagrodę. Kontakt 691-401-499

 

[AKTUALIZACJA, 14 marca, godz. 9.45]

Kilka tygodni temu znaleźliśmy w Wojciechowie małą sunię. Była bez obroży. Przygarnęliśmy ją. Jest u nas w Wojciechowie 4, tel. 693-639-512.

 

[AKTUALIZACJA, 13 marca, godz. 19.40]

Dziś w godzinach południowych na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Jarocinie zaginął kot. Zwierzak jest poważnie chory i w trakcie leczenia. Wymaga specjalistycznie karmy i musi przyjmować leki. Kontakt do właścicielki - 781/080-552 lub 781/383-003. Dla znalazy przewidziana jest nagroda.

Historia zakończyła się szczęśliwie - kot wrócił do domu...

 

[AKTUALIZACJA, 8 marca, godz. 14.37]

Dzisiaj (wtorek 8 marca), po godzinie 14.00 w rejonach osiedla 1000-lecia zgubiono portfel z dokumentami. Portfel jest różowy w kwiaty z przeźroczystym okienkiem na środku. Uczciwy znalazca proszony jest o kontakt 697/494-894. 

 

[AKTUALIZACJA, 26 stycznia, godz. 13.37]

Zaginęła Tosia, jasnoruda, nieduża kotka. Zazwyczaj nie oddala się od domu. Tym razem stało się jednak inaczej. Ostatni raz widziana była 31 stycznia na osiedlu Bogusław/Ogrody w Jarocinie (rejony ulicy Konwaliowej, Różanej). Reaguje na swoje imię. Jest zachipowana. Kontakt z właścicielką pod nr. tel. 508/304-395.   

 

[AKTUALIZACJA, 26 stycznia, godz. 13.37]

Pies się odnalazł. Dziękujemy za pomoc.

Trwają poszukiwania biało-brązowego psa o niebieskich oczach, który reaguje na imię Boguś. Zaginął dzisiaj (środa 16 stycznia) nad ranem w miejscowości Poręba koło Jaraczewa. Może znajdować się w jej obrębie, ale mógł się też znacznie oddalić od miejsca zamieszkania. Jeżeli ktoś gdzieś go zauważy, właścicielka prosi o pilny kontakt pod numerem telefonu: 788/460-273. 

 

[AKTUALIZACJA, 22 stycznia, godz. 14.50]

Córka pani Natalii zgubiła dzisiaj na osiedlu Konstytucji 3 Maja, w rejonach szkoły i poczty, telefon redmi 10 note s - biały wraz z karta bankomatową. Uczciwy znalazca może się skontaktować z właścicielką pod nr. tel. 797/463-368.

 

[AKTUALIZACJA, 19 stycznia, godz. 16.40]

Pan Paweł znalazł dzisiaj w godzinach popołudniowych klucze koło wjazdu do pralni. Zgubę można odebrać w punkcie usługowym przy ul. Kasztanowej 12 w Jarocinie. 

 

[AKTUALIZACJA, 19 stycznia, godz. 12.40]

Pani Daria znalazła klucze koło Multishop Jarocin. Może je odebrać w lodziarni Willisch przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18.   

 

[AKTUALIZACJA, 23 grudnia, godz. 9.40]

Wczoraj, najprawdopodobniej w rejonach Śródmieścia w Jarocinie zgubiono dowód osobisty na nazwisko Patryk Tomczak. Właściciel liczy na uczciwego znalazcę. Kontakt pod numerem telefonu: 784/823-938.

 

[AKTUALIZACJA, 21 grudnia, godz. 14.00]

Znaleziono telefon przy ul. Wrocławskiej 73

Numer z karty telefonu: 789 244 779

Kontakt telefoniczny 531 556 795. Joanna Marek

 

[AKTUALIZACJA, 20 grudnia, godz. 22.20]

Wczoraj (niedziela 19 grudnia) na parkingu przy Zespole Szkół Specjalnych na ul. Szubianki znaleziono kartę parkingową osoby niepełnosprawnej na nazwisko Hieronim Andrzejczak. Kontakt telefoniczny pod numerem 502/325-499.

Karta z pomocą Czytelników wróciła do swojego właściciela. 

 

[AKTUALIZACJA, 16 grudnia, godzina 12:30]

Zaginął pies. Poinformował nas o tym pan Szymon.

„Wczoraj - 15 grudnia, o godzinie 21.00, zaginęła suczka rasy husky na osiedlu Ługi w Jarocinie. Wabi się Gwiazda, jest bardzo towarzyska i przyjazna. Prosimy o pomoc w jej odnalezieniu, bardzo ją kochamy.”

Kontakt: email: szymonwalczak733@gmail.com, telefon: 665-455-265.

 

[AKTUALIZACJA, 16 grudnia, godzina 15:30]

W nocy z 15 na 16 grudnia w okolicach osiedla 1000-lecia został zgubiony telefon Samsung Galaxy A12, czarny w etui w panterkę ze złotymi dodatkami. Każdego, kto może mieć jakiekolwiek informacje, proszę o kontakt pod numerem 535-347-154. Dla uczciwego znalazcy i osób, które pomogą w znalezieniu telefonu, przewidziana jest nagroda.

 

[AKTUALIZACJA, 15 grudnia, godzina 14:30]

Góra ul. Dworcowa / gmina Jaraczewo
Na jedną z posesji przybłąkał się psiak ze zdjęcia, samiec, szara obróżka przeciwpchelna związana drucikiem.
Osoby posiadające wiedzę na psa lub właściciela proszone są o kontakt z schroniskiem w Radlinie.
 

[AKTUALIZACJA, 1 grudnia, godzina 15:20]

W centrum Jarocina znaleziono portfel z dokumentami na nazwisko Zieliński. Do odbioru w Starostwie Powiatowym Referat Komunikacji przy ul. Kilińskiego w Jarocinie.

 

[AKTUALIZACJA, 18 listopada, godzina 13:27]

Pani Paulina Korasiak apeluje o pomoc: „Na ulicy Kościuszki/Moniuszki w sobotę -  listopada uciekła kotka. Reaguje na imię Moli, jest bojaźliwa. Ktokolwiek widział proszę o pilny kontakt, ponieważ Moli powinna przebywać pod stałą opieką weterynarza. Kotka jest domowa, uciekła między nogami na dwór. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję za każdą iformację. Kontakt 695-633-403, 793-015-802 lub Messenger”.

Dla znalazcy przewidziana nagroda w wysokości 500 zł.

 

[AKTUALIZACJA, 17 listopada, godzina 22:00]

Zaginął kocur Rocky - Jarocin ul Sienkiewicza. Dla znalazcy przewidziana nagroda w wysokości 500 zł. Prosimy o kontakt pod nr tel: 661358090

 

[AKTUALIZACJA, 6 listopada, godzina 14:22]

Pan Łukasz napisał: Zaginął pies w typie labradora. Być może błąka sie w okolicach Potarzyca/Siedlemin/Rusko/Nosków.
Reaguje na imię Spike. Jest trochę nieufny do innych ludzi.
Na nosku ma małe zadrapanie.
Ktokolwiek widział psiaka proszę o kontakt - 693/178-894

 

[AKTUALIZACJA, 26 października, godzina 12:55]

Dzisiaj, we wtorek - 26 października, na terenie parkingu przy Szpitalu Powiatowym w Jarocinie znaleziono kartę kredytową. Kontakt do znalazcy pod numerem telefonu: 695-969-459.

 

[AKTUALIZACJA, 25 października, godzina 11:46]

W czwartek w godzinach wieczornych w okolicy ul. Siedlemińskiej i Wybudowanej w Jarocinie zaginął czarny kot.   
Wabi się Kocur,  znaki szczególne:
- cały czarny (kilka białych włosów w uszach)
- czerwona obróżka z dzwoneczkiem, wygrawerowany nr tel. do kontaktu
- niewładna, podkurczona przednia lewa łapka
Wszelkie informacje proszę kierować pod nr 792-949-244

 

[AKTUALIZACJA, 25 października, godzina 11:30]

W sobotę 23 października zagubiono aparat słuchowy w Jarocinie w okolicy Aldi, Szkoły Podstawowej nr 4. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt: en.tomczak@gmail.com

 

[AKTUALIZACJA, 25 października , godzina 10:00]

Znaleziono kartę bankomatowa na nazwisko Miłosz Wiśniewski. Jest do odbioru Zachir Kebab Jarocin

 

[AKTUALIZACJA, 15 października , godzina 11:20]

W okolicy sklepu mięsnego na osiedlu 1000-lecia w Jarocinie znaleziono kartę do bankomatu na nazwisko Artur Grześkowiak. Możną ją odebrać w sklepie Bukat.      

 

[AKTUALIZACJA, 14 października , godzina 17:30]

Kotlin i okolice. Zaginęły dwa łagodne psy. Bella (większa) i Zorro. Zapewne będą biegać razem. Gdyby ktoś widział proszę o kontakt pod nr telefonu 605 872 688.

 

[AKTUALIZACJA, 13 października , godzina 10:00]

Macin napisał: W dniu  08.10. 2021 został zgubiony kluczyk od Mercedesa z czarną smyczą w godzinach porannych na trasie Osiek- Mieszków. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt pod nr telefonu 735/083-253. Przewidywana nagroda. Kluczyk wygląda jak ten poniżej

 

[AKTUALIZACJA, 12 października , godzina 09:44]

Zaginął owczarek niemiecki w Zakrzewie zaginął owczarek niemiecki. O zaginięciu poinformował Pan Patryk za pośrednictwem naszego facebook’a

Pies reaguję na imię Niko i posiada niebieską obrożę. Telefon kontaktowy właściciela - 667 116 339. 

[AKTUALIZACJA - pies się odnalazł. Dziękujemy wszystkim za reakcję] 

 

[AKTUALIZACJA, 10 października , godzina 11:57]

Napisała do nas Pani Zuzanna. Jej tata wczoraj wieczorem w okolicy Rynku zgubił czarny telefon Samsung.  Uczciwy znalazca jest proszony o kontakt pod numerem telefonu: 726-466-705. Przewidywana jest nagroda dla znalazcy.

 

[AKTUALIZACJA, 6 października , godzina 16:57]

W piatek wieczorem (1 października) zaginął kot w okolicach ul. Szubianki/Węglowej w Jarocinie. Ma na imię Morus i reaguje na imię. - Jest miły, spokojny i dosyć ufnie nastawiony do ludzi. Jego cechą charakterystyną jest krótki ogon. Kot jest w trakcie leczenia nerek i zębów. 

Ktokolwiek posiada informacje na temat zaginionego kota jest proszony o kontakt pod numerem telefonu 781 226 121.

 

[AKTUALIZACJA, 28 września, godzina 11:30]

W niedzielę - 26 września, w okolicach ul. Dąbrowskiego w Jarocinie, około godz. 14.00 zaginął 2-miesięczny, mały kotek - wabi się Misha. Ma niebieskie oczy, jest biały w delikatne szare prążki z ciemniejszym ogonem.

„Jeśli go widziałeś lub wiesz, gdzie jest, proszę zadzwoń, tel. 571-918-917. Dla znalazcy NAGRODA!!!” - napisała pani Olga.

[EDIT]

Kot szczęśliwie się odnalazł i wrócił do właścicielki. 

 

[AKTUALIZACJA, 27 września, godzina 09:01]

Pan Arkadiusz w piątek wieczorem około godziny 23.30 na ul Wrocławskiej w Jarocinie przy przejściu dla pieszych koło sklepu Bukat, zgubił kluczyk do samochodu marki Peugeot. Kluczyk miał żółty brelok w kształcie banana i krótką smyczkę z karabińczykiem. Osoby, które znalazły kluczyk proszone są o kontakt 664-948-447

 

[AKTUALIZACJA, 25 września, godzina 19:01]

Zaleziono psa przy ulicy Bema 37. Znalazca poszukuje właściciela.

 

[AKTUALIZACJA, 17 września, godzina 11:01]

 Napisała do nas Pani Marta, która prosi o pomoc w odnalezieniu kota. Zaginął w dniu dzisiejszym, w godzinach porannych na ul. T. Kościuszki w Jarocinie (okolice kościoła pw. Chrystusa Króla). Kot wabi się Michał, ma około roku i jest niestety dość płochliwy. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zwierzęcia mogą się kontaktować pod numerem telefonu: 724-060-303

 

[AKTUALIZACJA, 8 września, godzina 12:01]

Pani Marika napisała: "Dnia 7 września w parku Gorzeńskiego znaleziono portfel w arbuzy i flamingi. Leżał na ławce. Właściciela proszę o kontakt pod numerem telefony 783-487-889"

 

[AKTUALIZACJA, 7 września, godzina 13:55]

Pani Bogumiła napisała: " Dnia 6 września ok. godz. 15:00,  przy stacji PKP Jarocin, dokładnie na murku po prawej stronie, przy parkingu, zostawiłam białą teczkę z ważnym dokumentem. Wiem, że teczka została zabrana przez nieznaną osobę. Znalazcę proszę o kontakt pod numerem tel. 603-873-988

 

[AKTUALIZACJA, 7 września, godzina 13:55]

Pani znalazła dokument na parkingu w okolicy Biedronki, przy ul. Wrocławskiej, dzisiaj ok. godz. 12.30. Dokument dotyczy potwierdzenia kwalifikacji w zawodzie sprzedawca. Jest do odbioru w sekretariacie Gazety Jarocińskiej. Przed odbiorem należy zadzwonić pod nr 62/747-15-31.

 

[AKTUALIZACJA, 7 września, godzina 12:49]

Pani Karolina napisała: "Na placu zabaw na Szubiankach znaleziono okulary. Osobę, która poszukuje zguby proszę o kontakt pod numerem 723718671"

 

[AKTUALIZACJA, 28 sierpnia, godzina 14:50]

Pani Joanna napisała: "W Witaszycach w okolicy ulicy Piaskowej, przybłąkał się mały piesek widoczny na zdjęciach (szary, rudy jest domowy). Proszę o zamieszczenie zdjęć na stronie może komuś uciekł".

 

[AKTUALIZACJA, 26 sierpnia, godzina 9:00]

Pan Jakub napisał: "Na Ulicy Żerkowskiej tuż koło boiska i placu zabaw chodzą dwa psy. Chyba uciekły. Nie mają na sobie żadnej obroży. Chyba warto o tym napisać, bo jeszcze nie daj Boże wydarzy się jakaś tragedia"

 

[AKTUALIZACJA 13:50]

Pan Szymon napisał: "Zaginął kotek koło parku w Jarocinie, przy ul. Świętego Ducha. Gdyby ktokolwiek ją widział lub znalazł proszę o kontakt pod numer telefonu: 732-188-557. Kotek nie przepada za ludźmi i jest strachliwa. Bardzo szybko się płoszy. Dla znalazcy przewidziana nagroda!".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy