Reklama

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Kościuszki i Al. Niepodległości w Jarocinie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu Kościuszki i Al. Niepodległości w Jarocinie. W kolizji uczestniczył znany jarociński samorządowiec

Reklama

Dwa pojazdy osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Kościuszki i Al. Niepodległości w Jarocinie.  W kraksie uczestniczyły volkswagen i fiat punto.

Zderzenie na skrzyżowaniu Kościuszki i Al. Niepodległości

Nie tylko w tym miejscu miasta od kilku miesięcy obowiazuje zmiana organizacji ruchu. Kierowcy muszą zachować sporo ostrożności. Między innymi ul. Kościuszki jest teraz dwukierunkowa, a ruchem nie kieruje sygnalizacja świetlna. Jazda na pamięć jest więc wykluczona.

Znany samorządowiec uczestniczył w poważnym zderzeniu  

Z naszych informacji wynika, że w poważnie wyglądającej kolizji brał udział znany jarociński samorządowiec. Oba samochody są mocno rozbite i nie nadają się do dalszej jazdy.  Jak udało nam się dowiedzieć, fiatem punto kierował Jan Szczerbań, przewodniczący Rady Powiatu w Jarocinie, członek PiS. Na szczęście ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał w zderzeniu.

To już kolejne zdarzenie drogowe z udziałem przedstawicieli naszego samorządu w ostatnim czasie. We wrześniu radny Tomasz B. w Chrzanie (gm. Żerków) uderzył traktorem rolniczym w słup energetyczny. Samorządowiec ciągnikiem jechał po alkoholu.   

Niemal dokładnie przed miesiącem w kolizji uczetniczył też wiceburmistrz Bartosz Walczak, który przyznał się do spowodowania kolizji na skrzyżowaniu Al. Niepodległości i ul. Moniuszki w Jarocinie.  

 Wczoraj do poważnego wypadku doszło na ulicy Dworcowej w Golinie.   

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.                                  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE