Reklama

Zbiórka i utylizacja azbestu w gminie Żerków

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zbiórka i utylizacja azbestu w gminie Żerków - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Żerków zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na przedsięwzięcie „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest”, którego celem jest bezpłatny odbiór i utylizacja azbestu. Właściciele nieruchomości mogą składać wniosek na odbiór i utylizację azbestu.

Reklama

Gmina odbiera i utylizuje azbest. Dofinansowanie nie obejmuje kosztów zakupu i montażu nowego pokrycia dachowego.

Gdzie złożyć wymianę pokrycia dachowego?

Jak podaje gmina, wymianę pokrycia dachowego, jako wykonywanie robót budowlanych polegających na remoncie istniejących obiektów budowlanych, należy zgłosić w Starostwie Powiatowym w Jarocinie. Dodatkowo, o każdej wymianie dachu z płyt azbestowych należy powiadomić Urzęd Miasta i Gminy Żerków, by zaktualizować bazę azbestową.

Gdzie i kiedy złożyć wniosek?

Zainteresowani mieszkańcu gminy Żerków proszeni są o wypełnienie wniosku, dostępnego w siedzibie urzędu, u sołtysów, a także do pobrania na stronie www.zerkow.pl. Wnioski należy złożyć do końca roku osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Żerków, pocztą (decyduje data wpływu) lub drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Więcej informacji uzyskać można pod nr tel. 62 740 20 38.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy