Reklama

Zbigniew Surdukowski, radny miejski (PiS) nie jest już kierownikiem KRUS-u w Jarocinie. Oficjalnie radny sam zrezygnował

Opublikowano:
Autor:

Zbigniew Surdukowski, radny miejski (PiS) nie jest już kierownikiem KRUS-u w Jarocinie. Oficjalnie radny sam zrezygnował - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Zbigniew Surdukowski. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jarocinie. Radny Prawa i Sprawiedliwości. Zbigniew Surdukowski. Kierownik KRUS-u. Placówka terenowa Jarocin. Radny Rady Miejskiej Jarocina. Surdukowski radny Prawa i Sprawiedliwości.

 

Miejski radny PiS-u Zbigniew Surdukowski zrezygnował z funkcji kierownika jarocińskiego KRUS-u. Taka jest ponoć wersja oficjalna.

 - Pan kierownik z dniem wczorajszym (czwartek - 26 listopada) zrezygnował z pełnienia funkcji - poinformował nas Łukasz Grabowski, dyrektor Oddziału Regionalnego w Poznaniu.
 

 

Z niepotwierdzonych informacji, które do nas dotarły, wynika, że Zbigniew Surdukowski złożył rezygnację na zasadzie porozumienia stron, "zmuszony okolicznościami, które zostały ujawnione".
 

Zbigniew Surdukowski, radny miejski (PiS) nie jest już kierownikiem KRUS-u. w Jarocinie. Oficjalnie radny sam zrezygnował. Z tego, co się dowiedzieliśmy szef jarocińskiego KRUS-u miał wysyłać ze służbowej skrzynki mailowej korespondencję, która dotyczyła pracy Rady Miejskiej Jarocina i decyzji władz miasta. W sprawie ponoć wszczęto wewnętrzne postępowanie wyjaśniające.

 

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że Surdukowski kierując oficjalną korespondencję (pismo z pytaniami) do przewodniczącego Rady Miejskiej w Jarocinie miał podpisywać się jako kierownik KRUS i dodatkowo używać służbowej pieczątki. Tymczasem list dotyczył spraw związanych z samorządem (spółką ZGO WCR). 

 

Z pozycji radnego opozycyjnego w wypowiedziach publicznych nie ukrywał, że informuje stosowne organy o - jego zdaniem - niewłaściwych poczynaniach jarocińskich władz.

 

Zbigniew Surdukowski, radny miejski (PiS) nie jest już kierownikiem KRUS-u. w Jarocinie. Oficjalnie radny sam zrezygnował. Wielokrotnie próbowaliśmy się skontaktować z miejskim radnym, niestety, nie odbiera telefonu. A w placówce jarocińskiego KRUS-u poinformowano nas, że jest nieobecny w pracy, ponieważ przebywa na urlopie.

 

Zwróciliśmy się więc do szefa Oddziału Regionalnego KRUS-u o wyjaśnienie przyczyn rezygnacji kierownika jarocińskiej placówki.


 

- Proszę wysłać pytania na maila, odpowiemy - stwierdził Łukasz Grabowski.
 

 

Zbigniew Surdukowski, radny miejski (PiS) nie jest już kierownikiem KRUS-u. w Jarocinie. Oficjalnie radny sam zrezygnował. O szczegółach sprawy będziemy informowali na bieżąco.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE