Reklama

Zakład Aktywności Zawodowej "Promyk" z nowym sprzętem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Żerków pozyskała środki z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zakup nowego sprzętu dla ZAZ "Promyk".

Reklama

Zakład Aktywności Zawodowej "Promyk" zakupił nowy 21-osobowy autobus. Pojazd jest wyposażony w windę wewnętrzną dla osób niepełnosprawnych. Kupno auta było możliwe dzięki pozyskaniu środków przez gminę Żerków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Całkowita wartość nowego pojazdu wyniosła 311 190,00 zł, w tym wartość dofinansowania ze środków PFRON to 249 592,00 zł. Pozostałą kwotę 61 598,00 zł stanowi dofinansowanie gminy Żerków.

ZAZ "Promyk" został wyposażony, również w nowe wielofunkcyjne urządzenie drukujące XEROX PRIMELINK C9065. Koszt całkowity sprzętu wyniósł 70 402,00 zł, z czego w kwocie 52 000,00 zł został dofinansowany z PFRON, natomiast z budżetu Gminy Żerków – 18 402,00 zł.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy