Reklama

Wywiad z Marzeną Rogalską w Nowym Mieście

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pexels

Wywiad z Marzeną Rogalską w Nowym Mieście - Zdjęcie główne

foto pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej, Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście zapraszają mieszkańców gminy na wywiad z Marzeną Rogalską.

Reklama

Marzena Rogalska pracowała w RMF FM, Antyradiu, Radio Złote Przeboje. Prowadziła programy telewizyjne, między innymi, Miasto kobiet, Pytanie na śniadanie i Kocham cię, Polsko! Jest autorką książek "Gra w kolory", "Druga miłość" czy "Wyprzedaż snów".

Wywiad z Marzeną Rogalską w Nowym Mieście

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej, Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście zapraszają mieszkańców gminy na wywiad z aktorką, pisarką, dziennikarką telewizyjną i radiową Marzeną Rogalską.

Rozmowę przeprowadzi Magdalena Janicka przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego. Tematem spotkania będą relacje w rodzinie.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 23 października w Gminnym Ośrodku Kultury o godzinie 15.30.

Wydarzenie uświetnią etiudią taneczną mistrzowie Polski i świata tańca współczesnego.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy