Reklama

Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej 2020 w nowej formule!

Opublikowano:
Autor:

Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej 2020 w nowej formule! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gminy Festiwal Piosenki Dziecięcej 2020 w Nowym Mieście odbędzie się! Z uwagi na panującą pandemię przybierze on zupełnie nową formę.

 

 

Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej na stałe wpisał się do kalendarza imprez w Nowym Mieście. Niestety obecna sytuacja epidemiczna w kraju spowodowała, że organizatorzy tej popularnej imprezy musieli podjąć decyzję o nowej formule przeglądu.

 

 

Głównym celem festiwalu jest przede wszystkim popularyzacja piosenki dziecięcej i kształcenia muzycznego dzieci. Dodatkowo organizatorom zależy na wymianie pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród dzieci.

 

 

Uczestnikami Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej  mogą być soliści z terenu gminy Nowe Miasto. Zostaną oni oceniani w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV oraz klasy V-VIII. Każdy z uczestników musi przesłać nagranie video piosenki do 27 listopada. Wszystkie nadesłane klipy będą dostępne na stronie GOK-u już od 3 grudnia.

 

 

Zgłoszone piosenki zostaną ocenione przez specjalnie powołane jury. Niestety nie będzie koncertu finałowego. Powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa. Organizatorzy tej znanej imprezy podjęli decyzję o przeprowadzeniu jej on-line.

 

 

 

Co ciekawe swoich wykonawców wybiorą również internauci. W dniach między 3 a 6 grudnia każdy będzie mógł zagłosować na ulubionego artystę z każdej grupy wiekowej, wysyłając maila na adres biuro@goknowemiasto.pl. Szczegóły głosowania można przeczytać TUTAJ.

 

 

Ogłoszenie listy laureatów przewidziano na 7 grudnia o godz. 15.00 Wtedy to na stronie internetowej goknowemiasto.pl pojawią się nazwiska zwycięzców.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE