Reklama

Wyjazd na AGRO-SHOW do Bednar i szkolenie dla rolników

Opublikowano:
Autor:

Wyjazd na AGRO-SHOW do Bednar i szkolenie dla rolników - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Jarocinie organizuje wyjazd autokarowy dla rolników do Bednar oraz szkolenie.

Reklama

Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Jarocinie organizuje wyjazd autokarowy dla rolników na Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO-SHOW do Bednar.

Wyjazd na AGRO-SHOW do Bednar

Wyjazd zaplanowano na 24 września. Chętne osoby mogą się zgłaszać do Biura Powiatowego WIR w Jarocinie ul. Moniuszki 14 lub pod numerem telefonu (62) 747-66-66 lub 574-470-720 do dnia 22 września.

Szkolnie dla rolników

Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej - to temat szkolenia, które organizuje Biuro Powiatowe WIR w Jarocinie. Szkolenie odbędzie się 27 września w Goli o godzinie 8.30. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się pod numerem 574-470-720.


W programie przewidziano następujące zagadnienia:
 - obowiązek ochrony różnorodności biologicznej w przepisach UE i przepisach krajowych,
 - ochrona bioróżnorodności w rolnictwie,
 - zasady i metody ochrony bioróżnorodności w rolnictwie,
 - zasady integrowanej ochrony roślin,
 - system produkcji uwzględniającej zasady bioróżnorodności i zapewniające jakość surowców rolniczych
 - działania przyczyniające się do ochrony różnorodności biologicznej oraz korzyści z ich realizacji zarówno dla rolników, jak i środowiska oraz korzyści stosowania pośrodowiskowych systemów produkcji rolnej


Uczestnikami szkolenia mogą być rolnicy, domownicy rolników, małżonkowie rolników oraz osoby zatrudnione w rolnictwie, właściciele lasów, wnioskodawcy lub beneficjanci operacji „Premie dla młodych rolników” w ramach poddziałania „Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy