Reklama

Wybudowali prawie 260 mieszkań, zrobili wrażenie i zostali docenieni

Opublikowano:
Autor:

Wybudowali prawie 260 mieszkań, zrobili wrażenie i zostali docenieni   - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wybudowali prawie 260 mieszkań. Ich działania wzbudzały duże zainteresowanie - nawet w sferach rządowych. Teraz doceniła ich Gazeta Prawna. Taki sukces spółka osiągnęła pierwszy raz w historii swojej działalności.

 

 

Dziennik Gazeta Prawna co roku publikuje ogólnopolski ranking Towarzystwa Budownictwa Społecznego. W tym roku będzie podobnie. I choć wyniki ujrzą światło dzienne dopiero w czwartek - 25 kwietnia, to wyniki są już znane.

 

 

[najnowsze informacje dotyczate tegorocznego Jarocin Festiwalu - czytaj TUTAJ]

 

 

Ogólnopolski ranking Towarzystw Budownictwa Społecznego Dziennik Gazeta Prawna tworzy na podstawie ankiet, które rozsyła do spółek mieszkaniowych. Jedna z nich trafiła do JTBS-u.

 

 

- Trzeba było podać między innymi wyniki finansowe za trzy ostatnie lata, nakłady inwestycyjne z opisem tego, co zostało za te pieniądze zrobione, ile TBS wydaje na szkolenie pracowników, czy bierze udział w dofinansowaniu lokalnych wydarzeń sportowych czy kulturalnych oraz plany na przyszłość - wyjaśnia Jerzy Wolski, prezes JTBS-u.

 

 

Ankietę pomogli prezesowi wypełnić pracownicy spółki. Główny nacisk został położony na program budowy mieszkań czynszowych, który w gminie Jarocin prowadzi JTBS [więcej TUTAJ].

 

 

 

 

- Bardzo szeroko opisaliśmy kwestie systemu deweloperskiego oraz remontów w starych zasobach, które też zrobiły wrażenie - zaznacza Jerzy Wolski. - Twórców ankiet interesowały także kwestie organizacyjne spółki takie, jak elektroniczne biuro obsługi klienta czy prowadzenie dwóch programów społecznych - możliwość odpracowania zaległości czynszowych przez najemców oraz „mieszkanie do remontu”, gdzie podaliśmy kwoty, które dzięki tym programom zaoszczędziliśmy. W planach na przyszłość wskazaliśmy Osiedle Zielone Tarasy - dodaje szef JTBS.

 

 

 

Uzupełniony dokument został odesłany do redakcji Gazety Prawnej. Po dokonaniu oceny Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego okazało się jednym z najlepszych w Polsce - zostało sklasyfikowane na czwartym miejscu. Uczestnictwo w rankingu jest bezpłatne.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE