Wodociąg i kanalizacja za prawie pół miliona ukończone

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wodociąg i kanalizacja za prawie pół miliona ukończone  - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościPod koniec zeszłego roku gmina Żerków ogłosiła przetarg na budowę wodociągu i kanalizacji przy ul. Nad Stawem w Żerkowie. Samorząd przeznaczył na ten cel blisko pół miliona złotych. We wtorek 24 maja odbył się odbiór inwestycji.
reklama

Pod koniec zeszłego roku gmina Żerków ogłosiła przetarg na budowę wodociągu i kanalizacji przy ul. Nad Stawem w Żerkowie. Samorząd przeznaczył na ten cel blisko pół miliona złotych. We wtorek 24 maja, jak poinformowały władze gminy, odbył się odbiór inwestycji, dofinansowanej Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

 

Remont w Żerkowie zakończony

Przy ul. Nad Stawem wybudowano sieć wodociągową o łącznej długości 446,5 mb oraz sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej tej samej długości. Powstało także 22 sztuki odgałęzień bocznych o długości 97 mb.

Realizacją projektu zajmowała się firma Usługi Budowlano-Kanalizacyjne „BUDOKAN” z Ostrowa Wielkopolskiego. Całość inwestycji wyniosła 473.576,11 zł.

reklama

We wtorek odbył się odbiór końcowy zadania, które dofinansowane zostało z  Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 449.897,30 zł.

Gdzie jeszcze waszym zdaniem są potrzebne takie inwestycje w gminie? 

 

ZOBACZ TEŻ

reklama

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo