Reklama

Wielkanocne przedstawienie przedszkolaków z Żerkowa [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedszkolaki z Żerkowa przygotowały specjalne wielkanocne przedstawienie, które zaprezentowały w Domu Pomocy Społecznej w Raszewach oraz Środowiskowym Domu Samopomocy w Dobieszczyźnie.

Reklama

Przedszkolaki z grupy „Sówki” - pod opieką dyrektor Marii Pawlaczyk i nauczycielek: Edyty Żakowskiej, Joanny Matuszczak oraz pomocy Moniki Robaszkiewicz z Publicznego Przedszkola w Żerkowie - udały się z przedstawieniem pt. „Koszyczek Wielkanocny” do Domu Pomocy Społecznej w Raszewach oraz do Środowiskowego Domu Samopomocy w Dobieszczyźnie.

Przedszkolaki z Żerkowa dały przedstawienie w Raszewach i Dobieszczyźnie

Podczas przedstawienia dzieci zaśpiewały piosenki związane z obrzędami wielkanocnymi, recytowały wiersze oraz tańczyły.

Maluchy, z pomocą nauczycielek z Publicznego Przedszkola w Żerkowie, przygotowały też drobne upominki dla gości zgromadzonych w Raszewach i Dobieszczyźnie.

Spotkania te były dla nas, jak i dla pensjonariuszy oraz opiekunów czymś niesamowitym. Kierownicy placówek serdecznie podziękowali dzieciom i opiekunom za wizytę oraz pamięć - wręczając drobne upominki dla przedszkolaków wykonane na zajęciach w swoich ośrodkach. Te wizyty uczą dzieci tolerancji, akceptacji, szacunku do osób starszych, a nasze przedszkolaki pielęgnują te wartości. Mali artyści, wraz z opiekunami, zostali zaproszeni na kolejne odwiedziny - mówią przedstawiciele placówki.

Mali artyści zagrali też dla swoich rówieśników i rodziców

Dzień później przedstawienie pt. „Koszyczek Wielkanocny” obejrzały dzieci z siedmiu oddziałów z Publicznego Przedszkola w Żerkowie. Mali artyści - w podziękowaniu za występ - otrzymali słodkie upominki. Słowa uznania przekazała im dyrektor placówki - Maria Pawlaczyk. Tego samego dnia „Sówki” wystąpiły również dla swoich rodziców.

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Wielkiej Nocy, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Dzieci recytowały teksty, tańczyły oraz śpiewały świąteczne piosenki. Napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt - komentują pracownicy placówki.

Na koniec, mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Następnie dyrektor - w imieniu pracowników placówki - przekazała życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom spotkania.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy