Reklama

W Jarocinie powstały dodatkowe bezpłatne punkty dostępu do sieci WiFi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

W Jarocinie powstały dodatkowe bezpłatne punkty dostępu do sieci WiFi - Zdjęcie główne

W Jarocinie powstały dodatkowe bezpłatne punkty dostępu do sieci WiFi | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Jarocinie powstały dodatkowe bezpłatne punkty dostępu do sieci WiFi.

Reklama

W Jarocinie powstały bezpłatne punkty dostępu do sieci WiFi. Na realizację tego zadania gminny samorząd otrzymał dotację w wysokości 15 tysięcy euro, czyli około 70 tysięcy złotych.

Bezpłatne punkty dostępu do sieci WiFi4EU na terenie gminy Jarocin powstały w kilku lokalizacjach. Jedną z nich jest park Radolińskich, gdzie sieć dostępna będzie na polanie oraz w ogrodzie z tyłu pałacu.

Dodatkowe punkty bezpłatnego WiFi z programu europejskiego

Dzięki dostępowi do sieci WiFi4EU mieszkańcy będą mogli w większym stopniu korzystać z usług cyfrowych, a usługi publiczne świadczone w tych przestrzeniach zyskają dodatkowe możliwości.

Zadanie finansuje Komisja Europejska w ramach programu „Łącząc Europę” (CEF) - WiFi4EU. Inicjatywa jest programem wsparcia na rzecz bezpłatnego dostępu do Wi-Fi w wewnętrznych bądź zewnętrznych przestrzeniach publicznych, na przykład obiektach administracji publicznej, szkołach, bibliotekach, ośrodkach zdrowia, muzeach, parkach i placach.

Dodatkowe punkty bezpłatnego WiFi na terenie Jarocina

Można z nich skorzystać:

  • w czytelni dla dorosłych oraz czytelni dla dzieci w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Jarocinie w parku Radolińskich,w JOK Jarocin,
  • w Centrum Usług Społecznych,
  • w budynku przy ul. Kościuszki 15a - Centrum Usług Wspólnych w Jarocinie (dawny MGOPS) oraz Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego,
  • w Urzędzie Miejskim w Jarocinie.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy