Reklama

W gminie Kotlin wybiorą trzech dyrektorów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Elżbieta Rzepczyk

W gminie Kotlin wybiorą trzech dyrektorów  - Zdjęcie główne

W gminie Kotlin ogłoszono konkursy na dyrektorów trzech placówek oświatowych. Od lewej Mirosław Paterczyk - wójt, Beata Siudzińska - dyrektor przedszkola w Kotlinie i Edyta Orpel - dyrektor SP w Kotlinie | foto Elżbieta Rzepczyk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt gminy Kotlin ogłosił konkursy na dyrektorów trzech placówek oświatowych.

Reklama

 Kończą się kadencje dwóch dyrektorów szkół podstawowych i dyrektorki przedszkola w gminie Kotlin. Wójt Mirosław Paterczyk rozpisał konkursy na szefów Szkoły Podstawowej w Kotlinie, Sławoszewie i dyrektorki Przedszkola „Słoneczko” w Kotlinie. Kotlińską placówką od kilkunastu lat zarządza Edyta Orpel. W 2018 roku Beata Sudzińska została szefową przedszkola. Z kolei Roman Stolecki przez ostatnią kadencję kierował Szkołą Podstawową w Sławoszewie. Zapowiada, że ponownie będzie się ubiegał o stanowisko.

- Chcę kontynuować to co rozpocząłem 5 lat temu.  Myślę, że ogromną część udało mi się zrealizować. Jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia. Sądzę, że przy pomocy nauczycieli uda się podnieść poziom nauczania i warunki, w jakich uczą się dzieci - mówi Roman Stolecki.

Cieszy się, że wypalił jego plan, aby się otworzyć na lokalną społeczność.

- Udało nam się zorganizować różnego rodzaju imprezy, które wciągają ludzi z okolic nie tylko z obwodu szkoły. Widać, że mieszkańcy są zainteresowani, potrzebują czegoś takiego i chcą, w tym uczestniczyć.  Wyszliśmy i zostaliśmy dobrze przyjęci przez społeczność. To był jeden z takich głównych punktów, aby była ośrodkiem kultury na naszym terenie - zaznacza szef szkoły w Sławoszewie.

Podkreśla, że nie jest to tylko jego zasługa, ale wszystkich nauczycieli i pracowników placówki.

- Myślę, że mam poparcie wśród nauczycieli więc postanowiłem kontynuować to wszystko - uważa.


Zaznacza, że ma ogromną pomoc ze strony gminy. Za jego kadencji wybudowano boisko wielofunkcyjne i Miasteczko Ruchu Drogowego.
Osoby zainteresowane objęciem stanowisk dyrektorskich w gminie Kotlin dokumenty mogą składać do 7 czerwca.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy