Na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą w sobotę 13 listopada odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odbiór śmieci nastąpi bez zgłaszania telefonicznego do firmy ZGO –NOVA Sp. z o.o., należy jedynie wystawić odpady rano, przed godz. 7:00, w dniu odbioru.
Odpady wielkogabarytowe
ODBIERAMY: Stoły, szafy, krzesła, sofy, pufy, tapczany, dywany, wykładziny również z linoleum, wózki dziecięce, materace, pierzyny, sieci na pranie, rowery, zabawki dużych rozmiarów (nie mieszczące się do pojemnika na odpady zmieszane).
NIE ODBIERAMY: Części budowlanych, paneli plastikowych, rolet, ram okiennych, rur PCV, drzwi i sanitarnych (brodzików, pryszniców, baterii łazienkowych, desek sedesowych, umywalek, spłuczek, wanien, itp.), części samochodowych tzn. zderzaków, kołpaków, plastików z samochodu itp., odpadów ogrodowych np. węże gumowe, doniczki oraz opon.
Zużyty sprzęt elekteryczny i elektroniczny
ODBIERAMY: Wszelkiego rodzaju zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny kompletny tzn. lodówki, pralki, zamrażalki, telewizory, komputery, monitory, odkurzacze, suszarki, lokówki, latarki, żyrandole itp.
NIE ODBIERAMY: Sprzętów zdekompletowanych tzn. pozbawionych silników, agregatów itd., pozostałości po sprzęcie elektrycznym i elektronicznym np. plastikowych części, drzwi po lodówkach itp
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
Komentarze (0)