Reklama

Szkolenie na temat ASF-u w Jarocinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: WIR Jarocin

Szkolenie na temat ASF-u w Jarocinie - Zdjęcie główne

Szkolenie na temat ASF-u w Jarocinie | foto WIR Jarocin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Lekarz Weterynarii i Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej organizują szkolenie na temat ASF.

Reklama

Afrykański pomór świń (ASF) to szybko szerząca się, zakaźna choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe oraz dziki. Ludzie nie są wrażliwi na zakażenie wirusem ASF w związku, z czym choroba ta nie stwarza zagrożenia dla ich zdrowia i życia.
Najczęstszym sposobem zakażenia zwierząt jest bezpośredni lub pośredni kontakt ze zwierzętami zakażonymi.

Szkolenie na temat ASF-u w Jarocinie


Powiatowy Lekarz Weterynarii i Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej organizują szkolenie na temat ASF.  Szkolenie dotyczy zagadnień związanych z kontrolami gospodarstw ubiegających się o zatwierdzenie lub podtrzymaniem zatwierdzenia gospodarstwa zgodnie z rozporządzeniem 2021/605. Omówione będą również zmiany związane z ilością i terminami prowadzonych kontroli bioasekuracji przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii.
Spotkanie odbędzie się 13 czerwca w sali Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jarocinie. Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu 574-470-720.    

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy