Reklama

Szczepienia bez zapisów w Chociczy i Nowym Mieście. Zobacz kiedy i w jakich godzinach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Szczepienia bez zapisów w Chociczy i Nowym  Mieście. Zobacz kiedy i w jakich godzinach - Zdjęcie główne

Szczepienia bez zapisów w Chociczy i Nowym Mieście. Zobacz kiedy i w jakich godzinach | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt gminy Nowe Miasto informuje o możliwości zaszczepienia się przeciwko Covid-19 bez wcześniejszej rejestracji. Wyznaczone zostały dwa punkty na terenie gminy, w których można będzie przyjąć jednodawkowy produkt firmy Johnson&Johnson lub dwudawkowy Pfizera.

Reklama

 W czwartek 22 lipca oraz 12 sierpnia będzie to możliwe w laboratoryjnym punkcie pobrań w Chociczy (ul. Parkowa 3), a w  dwa kolejne piątki  - 23 lipca i 13 sierpnia - w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście (ul. Zielony Rynek 8A). Szczepienia będą prowadzone we współpracy ze szpitalem w Środzie Wlkp. w godz. 10.00-18.00.

Bliższe informacje można uzyskać w urzędzie gminy pod nr. tel. (61)287-40-14 wew. 101 lub 107.  Osoby w wieku 12-15 lat proszone są o przybycie z rodzicami. Nastolatki (16-17 lat) powinny mieć podpisany przez rodzica kwestionariusz wstępnego badania przesiewowego. Formularz można pobrać ze strony www.szpitalsredzki.pl/wnioski-i-formularze.

Szczepienia bez zapisów w Chociczy i Nowym  Mieście. Zobacz kiedy i w jakich godzinach

Osoby, które mają problem z dojazdem na szczepienia mogą skorzystać ze specjalnego transportu. W gminie Nowe Miasto w tej sprawie należy zwrócić się do koordynatora, który jest wicewójt Wiesław Schreiber. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu ‪(61) 287-40-14 wew. 107, w poniedziałki w godz. od 8.00 do 16.00 i od wtorku do piątku od 7.00 do 15.00.

Ze specjalnego transportu mogą skorzystać:

- osoby niepełnosprawne, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu znacznym o kodzie R lub N) lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami;
- osoby, które mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego punktu szczepień – w przypadku miast poniżej 100 tys. osób, gmin miejsko-wiejskich oraz wiejskich;
 - osoby powyżej 70. roku życia, które mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego punktu szczepień – w przypadku miast powyżej 100 tys. mieszkańców.

Szczepienia bez zapisów w Chociczy i Nowym  Mieście. Zobacz kiedy i w jakich godzinach


Ponadto dla osób, które nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień, uruchomione zostaną mobilne zespoły szczepiące. Informację, które punkty szczepień w okolicy dysponują zespołami wyjazdowymi, można uzyskać na infolinii pod nr. tel. 989.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy