Reklama

Sylwester w powiecie. Dwa pożary od petard

Opublikowano: śr, 1 sty 2020 10:20
Autor:

Sylwester w powiecie. Dwa pożary od petard  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Pracowitą ostatnią dobę mieli strażacy.

 Przed południem strażacy interweniowali w Tarcach. Otrzymali wezwanie z monitoringu przeciwpożarowego w pałacu. Ostatecznie okazało się, że był to alarm fałszywy.
 

 

Z kolei w Górze (gm. Jaraczewo) gasili pożar śmieci na terenie prywatnej posesji. Po 23.00 strażaków wezwano po pożaru kotłowni w budynku gospodarczym w Witaszycach. Do działań oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie skierował cztery zastępy: 2 JRG Jarocin i 2 OSP Witaszyce. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej.

 

Później dwa razy strażacy wyjeżdżali do palących się drzew iglastych. Interweniowali na ul. Leśnej w Jarocinie i Koźmińskiej w Noskowie. Prawdopodobnie iglaki zajęły się od petard.
 

Strażacy wspólnie z innymi służbami ratunkowymi ze względu na błędne zgłoszenie ponad godzinę szukali auta, które uderzyło w dom [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

 

  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE