Reklama

Stypendia dla najlepszych uczniów gminy Nowe Miasto

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pexels

Stypendia dla najlepszych uczniów gminy Nowe Miasto - Zdjęcie główne

foto pexels

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 31 lipca można składać wnioski o uzyskanie stypendium dla dzieci uczących się na terenie gminy Nowe Miasto. Należy jednak spełnić kilka warunków.

Reklama

Mimo, że rok szkolny oficjalnie już się zakończył, wciąż można składać wnioski o stypendium dla naszych pociech. Trzeba jednak spełnić kilka warunków.

Stypendium dla uczniów z gminy Nowe Miasto

Warunkiem otrzymania stypendium jest uzyskanie w wyniku klasyfikacji rocznej średnią ocen z obowiązkowych zajęć edukacyjnych co najmniej 5,5.

Kolejnym warunkiem otrzymania nagrody jest uzyskanie tytułu laureata/finalisty olimpiad/konkursów przedmiotowych z dowolnego przedmiotu wynikającego z podstawy programowej danego etapu nauczania, zwycięzcami zawodów/olimpiad sportowych lub laureatami/finalistami konkursów artystycznych - na szczeblu:

a) wojewódzkim - I-III miejsce indywidualnie,

b) ogólnopolskim - I-X miejsce indywidualnie,

c) międzynarodowym.

Wnioski można pobierać ze strony internetowej BIP Urzędu Gminy (zakładka stypendia szkolne) bądź w Urzędzie Gminy, do wniosku należy załączyć kserokopię świadectwa szkolnego ucznia.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy