Reklama

Strażacy z Boguszyna z pieniędzmi na nowy sprzęt

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Komendzie Powiatowej PSP we Wrześni odbyła się uroczystość wręczenia promes jednostkom OSP z z terenu województwa wielkopolskiego. Dofinansowanie otrzymała, między innymi OSP Boguszyn.

Reklama

Wręczane promesy dotyczyły dofinansowania w ramach programu „Naboru wniosków na przedsięwzięcia z zakresu ochrony powietrza wspierające działalność Straży Pożarnych” oraz „Ogólnopolskiego Programu finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”.
 
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu przyznał łącznie 117 promes dotyczących wsparcia finansowego na kwotę niemal 3 mln zł.
 
Fundusz podkreśla, że tylko w ciągu ostatnich kilku lat, w ramach wydatkowania środków własnych (wyłącznie w ramach programów własnych) na dofinansowanie zadań realizowanych przez jednostki OSP oraz PSP przeznaczył blisko 24 mln zł.
 
Ponadto, wspólnie z NFOŚiGW wsparł jednostki PSP i OSP na łącznie blisko 41 mln zł: w tym na realizację „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych polegający na zakupie sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” ponad 8 mln zł.

OSP Boguszyn otrzymała dofinansowanie

Jak informuja ochotnicy - druh naczelnik Krystian Kołczyk brał udział w uroczystości wręczenia promes strażakom OSP z terenu województwa wielkopolskiego, która odbyła się w Komendzie Powiatowej PSP we Wrześni. Jednostka z Boguszyna otrzymała promesę na 20.000zł.
Dzięki dofinansowaniu zakupione zostaną ubrania specjalne oraz hełmy dla naszych strażaków.
 
 
ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy